Nahatööd Wanakuramuse Nahakambrist

Nahatööd teeme käsitööna – nii on meil võimalik teha väga erilisi nahkesemeid, mis on igal juhul kordumatud, ainulaadsed ja omanäolised. Nahast valmistatud esemed ei ole mitte lihtsalt ilusad, need on väga pika kasutuseaga ning seega suurepärased kingitused – nii iseendale kui kallimale.

Nahast tehtud ehk Wanakuramuse portfoolio

Enamus meie töid ongi tellimustööd. Kuid enne kui meilt midagi tellid, soovid ehk vaadata, mida me varem meisterdanud oleme.

Nahakambris on tänaseks valmistatud väga erinevaid nahast asju – püksirihmadest portfellideni, märkmikukaantest fotoalbumiteni, käepaeltest mööblidetailideni.

Wanakuramuse Sahver

Tellimustöödele lisaks aga rakendame me oma oskusi ka selliste esemete valmistamiseks, mida enda hing meisterdada ihkab.

Sahvririiulitel on kõik need esemed, mis on valmis kohtuma oma uute omanikega – kui mõni tähtpäev juba uksele koputab ning meil ei ole enam aega uut tellimust valmistada, siis tasub kindlasti sinna vaadata.

Loodame, et leiad meie valmistatu hulgast endale midagi sobivat. Kui veel ei leidnud, siis ei ole ka midagi katki, sest enamus meie töid ongi tellimustööd. 

See tähendab, et võid meile julgesti kirjutada ning küsida sellist nahast kaupa, mida vajad!
Kirjadeni ning vahest isegi kohtumiseni!

0