Fotoalbumid

Fotoalbum valmib kokku lepitud mõõdus ja sisulehtede arvuga.

Albumis saavad olema fotode kleepimiseks paksust kartongist lehed ja ka kalkast vahelehed fotode kaitseks. Kaunistuseks voolime fotoalbumi kaanele Sulle meeldiva mustri, pildi, märgikese või mõne sümboli. Lisada saab ka nime(d) või olulise kuupäeva. Lehed on albumisse köidetud nahast paelaga, köide jääb selja sisse nagu nö klassikalise fotoalbumi juhul ikka.

Albumid piltidel on valmistatud nii, et nende lehtedele mahub ka A4 mõõdus foto. Tellida aga saab albumit muidugi ükskõik millises mõõdus fotode tarbeks.

Nahkkaantega fotoalbumid


Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Fotodele ja andmekandjatele

Kui Sulle aga meeldiks vahel hoopis oma pakike fotosid kätte võtta, siis selleks on meil pakkuda nahast fotokarpi ja pilditaskut, mis neid vahepeal muust puutumatuna hoiavad. Kui Sinu mälestused on peidus hoopis mõne plaadi peal, siis võib Sulle meeldida nahast plaadiümbris.

Oma raamatu köitmine

Fotoalbum jõuab Sinuni koos sisulehtedega. Mõned meie tellijad on aga otsustanud ise oma raamatu / albumi kokku panna. Selleks on meil pakkuda selliseid nahast kaasi, mille vahele saad ise oma sisu köita – näiteks kirjutised ja pildid vaheldumisi.

0