Fotokarp ja pilditasku

Sellel pildil on kaks väga head lahendust juhuks, kui sul on virn fotosid. Vasemal on lihtne ja kena nahast karp. Sellel karbil ei ole ühtegi puidust osa ning väiksemate fotode jaoks on see igati sobiv. (Kokkuleppel on võimalik ka vineerist karp toestuseks teha).

Paremal pool on nahast märgvormitud pilditasku. Tasku kinnitub pealt magnetiga. Et see on märgvormitud ning kergelt selle käigus ahjus küpsetatud, siis on tasku võrdlemisi kõva ning hoiab fotosid hästi.

Mälestuste hoidmiseks Wanakuramuselt

Nahast fotokarp ja pilditasku
Pilditasku on märgvormitud ning kinnitub pealt magnetiga. Fotokarbile ja fototaskule on tellija soovil pressitud kokku lepitud sõnum. Pildil olevad nahast karp ja tasku on mõeldud 15x10cm fotode hoiustamiseks.

Soovid nahast karpi või taskut tellida?

Meil valmistatakse kõik esemed käsitsi – nõnda saavad ka Sinu tellitud fotokarp või pilditasku meisterdatud käsitööna.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Millises mõõdus fotosid soovid karbis / taskus hoidma hakata?
❖ Kui kõrge karp või tasku saama peaks?
❖ Milline värv sulle meeldiks?
❖ Kas voolime fotode karbile või taskule ka mõne pildi, mustri, kuupäeva, nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Fotode hoiustamiseks on meil peale karpide. taskute valmistatud ka fotoalbumeid. Albumid jõuavad Sinuni juba koos sisulehtedega. Aga kui eelistad midagi raamatu- albumi moodi ise kokku panna, kus oleks nii kirjaruumi kui lehti piltidele, siis meilt on tellitud ka selliseid nahast raamatukaasi, kuhu vahele ise oma sisu köita saad. Aga kui Sinu mälestused on hoopis digitaalsel kujul, näiteks plaadil, siis selle jaoks on meil pakkuda nahast ilus plaadiümbris.

0