Märkmikukaaned

Märkmikukaaned valmistame käsitsi taimpargitud nahast. Kaante meisterdamisel lepime kokku, millisele märkmiku mõõdule kaaned teeme.

Kaante sisse saab teha igasuguseid taskuid ja panipaiku – kui kasutaja vajab eraldi taskut lisalehtede hoidmiseks, kui soovitakse ka visiitkaarte ehk sinna pista või on tarvis mõnda ukse- või pangakaarti sinna vahele mahutada. Lisaks muidugi ka järjehoidja ja hoidik kirjutusvahendile.

Märkmikukaaned võib teha ka pealt kinnitusega - kasutada võib trukke, pandlaid, nahast paela.

Ja et kaaned saaks uhkemad, võib kaantele valida ükskõik millise meeldiva pildi või märgi, mille nahale voolime.

Nahkkaaned märkmikule

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Soovid nahast märkmikukaaned tellida?

Märkmikukaaned valmivad ehtsast nahast otsast lõpuni käsitööna. Kaantele voolime Sinu soovitud pildi või mustri. Võid ka usaldada mustri mõtlemise Wanakuramusele ning soovi korral nimetada ainult mõne elemendi, mida kindlasti soovid mustris näha.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Mis mõõdus märkmikule nahkkaasi soovid (A6, A5, A4 või mõnda teist mõõtu)? Võid kohe ka mõõta märkmiku üle – meid huvitab kaane pikkus ja laius (suletult) ning selja paksus.
❖ Kas soovid kaante sisse ka mõnda taskut kaartidele või paberitele, järjehoidjat, pliiatsile panipaika?
❖ Kas soovid, et saaksid kaanepaari pealt ka sulgeda nööri või trukiga, pandlaga?
❖ Milline värv sulle meeldiks?
❖ Kas voolime kaantele ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis)

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Siin lehel on sellised nahast kaaned, mis mõeldud peaasjalikult märkmikele. Aga meil on veel meisterdatud põnevaid variante. Näiteks raamatukaasi ei ole meil tehtud mitte ainult raamatu kaante kaitseks vaid ka selliseid, millise vahele saad oma raamatu köita. Sisuks võivad olla nii jutud kui ka pildid ja jutud vaheldumisi.
Kui otsid aga just ainult piltidele- fotodele väärilist hoidjat, siis vaata ka meie meisterdatud nahkkaantega fotoalbumeid.