Märkmikukaaned

Märkmikukaaned valmistame käsitsi taimpargitud nahast. Kaante meisterdamisel lepime kokku, millisele märkmiku mõõdule kaaned teeme.

Kaante sisemisele küljele on võimalik paigutada igasuguseid erinevaid panipaiku ja taskuid – näiteks lahtiste paberilehtede hoiustamiseks, visiitkaartidele, plastkaartidele (on see siis ukse võtmekaart või pangakaart, mida tihti tarvis läheb ning soovitakse käepärast hoida).

Märkmikukaantele on võimalik kinnitada ka järjehoidja ning panipaik kirjutusvahendile.

Kaaned võib meisterdada ka pealt kinnitusega. Selleks võivad olla nahkrihmakesed truki, metallnupu, pisikese pistlukuga või saab selleks kasutada ka ümber mähitavat peenikest nahkpaela, mille pealt kergelt sõlmida saab.

Ja et märkmikukaaned saaks uhkemad, võib kaantele valida ükskõik millise meeldiva pildi või märgi, mille nahale voolime. Tihti on soovitud kaantele ka voolitud initsiaale.

Meie valmistatud märkmikukaasi on tihti ka kingituseks tellitud. Sel juhul on hea, kui kõrva taha paned, et millises mõõdus märkmik kingituse saajale kõige rohkem meeldib (A5, A6 näiteks ning kas kalendermärkmik või on sel kasutaja jaoks mingi teine otstarve ning sestap ka sisu teistsugune). Sedasi saab kingitus igati kasulik.

Kui kasutusel olev märkmik on täis saanud, võib kaaned hõlpsalt panna uue märkmiku katteks.

Nahkkaaned märkmikule - vaata meie töid

Soovid veel ringi vaadata?

Siin lehel on sellised nahast kaaned, mis mõeldud peaasjalikult märkmikele. Aga meil on veel meisterdatud põnevaid variante. Näiteks raamatukaasi ei ole meil tehtud mitte ainult raamatu kaante kaitseks vaid ka selliseid, millise vahele saad oma raamatu köita. Sisuks võivad olla nii jutud kui ka pildid ja jutud vaheldumisi.
Kui otsid aga just ainult piltidele- fotodele väärilist hoidjat, siis vaata ka meie meisterdatud nahkkaantega fotoalbumeid.

0