Raamatukaaned

Raamatukaaned meisterdame otsast lõpuni käsitsi, taimpargitud nahast. Kaante meisterdamisel lepime kokku, millises mõõdus kaaned teeme.

Tänaseks oleme valmistanud kahte sorti raamatukaasi.

Raamatukaaned oma raamatu köitmiseks

Ühed raamatukaaned, mida Nahakambris valmistanud oleme, on sellised, kuhu vahele saad ise oma soovitud sisu köita. See võib olla sinu enda raamat, luulekogu, joonistuste album, päevik või kõik eelnev kokku, kõik see, mida soovid mälestuseks ehk hoida. Sellisel kaanepaaril on nahast paelad, millega lehed kinni siduda.

Nahkkaaned juturaamatu kaante kaitseks

Teised on sellised nahkkaaned, milliste vahele saab pista selle juturaamatu, mida parasjagu loed ning soovid kaasas kanda. Kotis aga võib asju olla palju ning tihe kulutamine võib raamatu originaalkaaned inetuks vormida. Sellised nahast kaaned aitavad kaasa raamatu säilimisele ning kui ühe raamatu oled läbi lugenud, saad kaaned järgmisele raamatule kaitseks ümber panna.

Nahast raamatukaaned Wanakuramuselt

Soovid veel ringi vaadata?

Nahkkaasi on meil valmistatud ka märkmikele ja menüüdele. Kui otsid aga hoopis pigem fotodele pühendatud väärilist hoiupaika, siis vaata ka meil meisterdatud nahast kaantega fotoalbumeid.

0