Raamatukaaned

Raamatukaaned meisterdame otsast lõpuni käsitsi, taimpargitud nahast. Kaante meisterdamisel lepime kokku, millises mõõdus kaaned teeme.

Tänaseks oleme valmistanud kahte sorti raamatukaasi.

Raamatukaaned oma raamatu köitmiseks

Ühed raamatukaaned, mida valmistanud oleme, on sellised, kuhu vahele saad ise oma soovitud sisu köita. See võib olla sinu enda raamat, luulekogu, joonistuste album, päevik või perekonna ajalugu. Lehtede köitmiseks saab kaante vahele paar nahkpaelu või metallklamber. Võid sinna köita näiteks õhemaid japaksemaid lehti vaheldumisi – õhematele saab kirjutada, paksematele fotosid juurde kleepida.

Nahkkaaned juturaamatu kaante kaitseks

Teised on sellised nahkkaaned, milliste vahele saab pista selle juturaamatu, mida parasjagu loed ning soovid kaasas kanda. Kotis aga võib asju olla palju ning tihe kulutamine võib raamatu originaalkaaned inetuks vormida. Sellised nahast kaaned aitavad kaasa raamatu säilimisele ning kui ühe raamatu oled läbi lugenud, saad kaaned järgmisele raamatule kaitseks ümber panna.

Nahast raamatukaaned


Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kaaned Wanakuramuselt

Nahkkaante valmistamist pakume ka igasuguses mõõdus märkmikele. Märkmikukaantele saab lisada igasuguseid taskuid ja hoidjaid, mida Sul aga tarvis minna võib ning muidugi pakume kaunistuseks nahale voolitud pilte, mustreid. Märkmikukaaned on olnud hinnatud valik kingiotsinguil.
Restoranidele, pubidele, baaridele pakume menüükaante valmistamist.

0