Kaarditaskud

Ehtsast nahast otsast lõpuni käsitsi valmistatud kaarditaskud.
Sinu valida on, et kui palju kaarte sinna mahtuma peaks ning kas voolime nahale kaunistuseks ka mõne pildi või mustri.

Nahast kaarditaskuid saame valmistada igasugusele kaartide hulgale.
Nii on meie tööde seas kaarditasku, millisesse pistetakse ainult üks eriline ukse kiipkaart, kui ka selliseid nahast kaarditaskuid, millistesse kaartide kõrvale mahub pistma ka kokku volditud paberraha.

Kaarditasku 14 taskuga

Kaarditaskud on paigutatud kaante vahele. Kummagi kaane poolel on neli taskut, tagumine on suurem ja laiem ning mahutab soovi korral mitut kaarti või pooleks volditud paberrahad. Tagumise kaane küljes on kolmas eraldi avanev osa, mille mõlemal küljel on kolm kaarditaskut.

Kaarditasku kaheksa taskuga

Kaarditaskud on paigutatud võrdselt kummalegi kaane poolele. Kolm pealmist taskut on sobilikud kaartide jaoks ning lisavõimaluse annavad pealmiste taskute taga olevad suuremad ja laiemad taskud, kuhu võib pista kas ülestikku mitu kaarti või pooleks volditud paberrahad.

Kaarditasku seitsme taskuga

Nahast tasku mõlemal poolel on kolm kaarditaskut ning keskel üks sügavam tasku. Keskmist taskut saab kasutada kas mitme kaardi, paberraha või näiteks võtme hoidmiseks. 

Kaarditasku kuue taskuga

Mõlemal kaarditasku kaanel on kokku kolm taskut. Kahe pealmise tasku taga on kolmas, mis on suurem ja laiem ning sobib kas mitme kaardi või volditud paberraha hoidmiseks.

Kaarditasku viie taskuga​

Kaarditasku on kummaltki küljelt kahe taskuga ning keskele jääb sügavam viies tasku.
Selle võib kasutada ära nii kaartide paigutamiseks kui ka hoopis näiteks võtme pistmiseks (või millegi hoidmiseks, mida tarvis ulatuses hoida). Ka sellist nimetatakse tihti väikeseks rahakotiks, sest et kokku volditud paberraha mahub sinna samuti pistma.

Kaarditasku nelja taskuga

Kaante vahel on kaartide jaoks neli taskut. Olenevalt kuidas taskud kaante külge õmmelda, võib saada kaarditasku, millel on kummalgi kaanel üks sügavam tasku, mis sobib ka volditud paberraha hoidmiseks. 

Kaarditasku ühe taskuga

Olenevalt kui lai selline nahast tasku valmistada, nõnda palju võib sinna ka kaarte pista.

0