Kandekotid

Nahast mahukas kandekott on mõnus kaaslane, mis ei ole sugugi pretensioonikas. Kott sobib nii trennisaali suundudes pesemisvahendite ja vahetusriiete mahutamiseks, kott on mugav osturetkel ning selline kott ei kahanda Sinu soliidsust, kui kaasad selle abivahendina ametlikumat laadi asjaajamistesse.

Piltidel on kandekott, mille kõik osad on kokku ühendatud nahkpõimega ning sangade tugevduseks on lisatud ka needid. See ei ole piirang - koti võib valmistada ka õmblustega.  Samuti ei ole mingisugust piirangut koti kujul. Piltidel olev kandekott on tehtud nii, et kui küljed kokku voltida, siis on kotil trapetsi kuju aga lõpptulemus oleneb sellest, kuidas kokku lepime. Seega kott võib saada ka nii, et külgi kokku voltides on tal ruudu või ristküliku kuju. Ja muidugi saab lisada kotile soovi kohaselt nahast tehtud taskuid nii sisse kui väljapoole. 

Nahast kandekott

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Soovid nahast kandekoti tellida?

Kott valmib otsast lõpuni käsitööna. Tööks kasutame ainult taimpargitud nahka. Tellides saad valida kõike – koti mõõdud ja taskute arvu, värvi ja mustri, sangade pikkuse.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Kui suur kandekott saama peaks ning kui palju väiksemaid taskuid selle sees olla võiks?
❖ Milline värv sulle meeldiks?
❖ Kas voolime kotile ka mõne pildi või mustri? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Kui aga otsid väga soliidset nahast kotti, siis meie valmistatud portfellid ja õlakotid ei pruugi mahutavuse poolest kindlasti ka sellele kandekotile alla jääda. Aga selle üle otsustad tellides täpsemalt tegelikult juba Sina ise!