Kotid ja portfellid

Nahast koti valmistamisel võtame arvesse, mida sinna mahutada soovitakse ning sedasi leiame sobivad mõõdud, taskute- panipaikade vajaliku hulga. Kott saab isikupärane ja eriline ning selle kaunistamiseks võime nahale voolida Sulle meeldiva mustri või pildi.

Valmistatud on meil nii suuri ja mahukaid portfelle kui kergemaid sülarvuti kotte, erineva suurusega õlakotte, väiksemaid ja suuremaid käekotte ning väljanäitusest ei puudu ka vöökotid, kerged õhemast nahast kaelakotid ja ka tualett- tarvete kotid.

Koti valmistamiseks ei ole mingisuguseid piiranguid.

Portfellid

Meie valmistatud portfellide hulgast leiab nii väga suuri ja mahukaid kui ka tagasihoidlikumaid ja väga naiselikke mudeleid.

Taimparknahast portfell ei lähe kunagi moest välja ning seetõttu on eriti hea, et tema eluiga on selle asjaoluga vastavuses.
Rohkem pilte ja täpsustusi portfellide kohta.


Õlakotid

Sellisesse nahast kotti mahub vahvasti nii juturaamat, lõunakarp, vahest ka paar villaseid sokke ja termos. Muidugi ka muud väiksemad esemed, mis tarvilised – võtmed, rahakott ja telefon. Aga tegelikult – selle mahutavuse ja taskute arvu üle otsustad muidugi Sina ise.

Ka nende kottide hulgas on sobivaid nii meestele kui naistele.
Vaata milliseid õlakotte meil valmistatud on.

Käekotid

Väikesed nahast käekotid – mõned neist on nii kompaktsed, et neisse on kerguse ja lihtsuse mõttes juba rahakott isegi sisse ehitatud. Suurt enamust neist kottidest muidugi saab tegelikult ka õlal kanda.
Käekottide pildialbumi saad avada siit.


Kandekotid

Kerged nahast kotid aga salakavalalt mahukad.
Uuri lähemalt

Vöökotid

Juhuks, kui ka Sinu taskud ei ole põhjatud.

Vöökotte valmistame samuti nii daamidele kui ka härrastele ning sestap ei ole nad kõik ühe puuga löödud kah.
Vöökottide pildialbumini jõuab siit.


Kaelakotid

Õhemast nahast kerged kotid.
Vaata lähemalt

Tualett- tarvete kotid

Kui saunaõhtu ees ootab, siis siia saad pakkida kaasa kõik vajaliku kraami, mida saunas tarvitada soovid.

Nahast kotid tualett- tarvetele


Kukrud

Pisikesed paunad, mis sobivad hästi igasuguste ja kõiksuguste salajaste ja vähem salajaste esemete hoiustamiseks.
Vaata lähemalt

Nahast koti valmistamine

Me mõtleme nii, et igaüks teab oma vajadusi ise kõige paremini hinnata ning seepärast pakumegi, et tellitav kott saab nii nagu kokku lepime. Seda nii mõõdu, kuju, taskute arvu kui värvi- mustri poolest. Kõik esemed valmivad meil otsast lõpuni käsitsi ning see võimaldab meil nahast välja lõigata ükskõik mida. Sellest tulenevalt ei olegi ka mingisuguseid piiranguid ei mõõdu ega muu osas.

See ei tähenda muidugi, et pead lõike või joonise ise valmis tegema – kui Sul on välja mõeldud, mida kotti mahutada soovid, kirjuta meile julgesti, siis saame aidata kaasa mõelda ja pakkuda Sulle lahendusi.

Muidugi võid tellida ka juba siin albumites näha olevatele kottidele- portfellidele sarnaseid. Omanäoliseks saab koti muuta sellele voolitud mustri või pildiga. Ka mustri või pildi osas ei pea Sul olema valmis kavandit. Soovi korral võid meile lihtsalt nimetada kas mõne meeldiva looma, linnu, märgi või sümboli, mida soovid, et me kindlasti kasutaksime.

0