Käekotid

Nahast valmistatud käekotid ja väikesed õlakotid naistele.

Käekotid valmivad käsitööna taimpargitud nahast. Sedasi saame kokku leppida täpselt kõik asjaolud, et sinu kott saaks sinu vajadustele vastav ning sulle meelepärane.

Koti kaunistuseks pakume nahale voolitud mustreid. Mustrid voolime nahale samuti käsitsi ning sedasi on meil võimalik kaunistuseks teha käekotile pea ükskõik milline sinu valitud pilt.

Käekotid “Metsik” Wanakuramus

“Metsikuid” käekotte iseloomustab kaunistuseks voolitud loomaga looduspildike – ja mitte tingimata romantiline idüll vaid pigem pildikesi päriselt looduses toimuvast.

Need käekotid on kokku pandud kahekordse nahkpõimega. Põimitud naharibad hoiavad koti osi koos ning on ühtlasi ka kenad ääristused.

Nahast käekotid "Metsik" Wanakuramus. Taimparknahk, magnetlukk, metallaasad ja pannal. Käsitsi tehtud
Nahast käekotid “Metsik” Wanakuramus. Taimparknahk, magnetlukk, metallaasad ja pannal.

Käekott on kahe taskuga. Suurem tasku on 17,5 cm kõrge ja 18 cm lai, küljelt 4,5 cm, väike tasku on ilma küljelaiuseta ning sama kõrguse ja laiusega. Väiksem tasku kinnitub eraldi pealt metallist väikese nupuga. Mõõdud on võetud koti seestpoolt.

Käekoti õlarihm on väikese metallist pandla abil reguleeritava pikkusega. Õlarihm kinnitub kotile väikeste metallist karabiinidega.


Käekotid Wanakuramuse “Naised”

Naised on vormikad ja kurvikad – nõnda on ka need käekotid.

Mõnes mõttes on naised ühesugused – kõigil on tissid ja tutt. Teisest küljest on aga naised kõik erinevad – olenemata sootunnustest on vorm erinev ja tegelikult peaks olema ka sisemus isesugune.

Pruun nahast käekott "Silmarõõm". Taimparknahk, metallaasad ja pannal. Käsitsi tehtud.
Pruun nahast käekott “Silmarõõm”. Taimparknahk, metallaasad ja pannal.

Ka Wanakuramuse “Naised” selles osas ei erine. Üldjoontes on nad sarnased – käekotid on üsna sama mõõtu ja samasuguse kinnitusmehhanismiga. Küll aga on neis ka erinevusi. Nahast kotid kannavad erinevat nahale voolitud mustrit kui erinevad isiksused ja iga käekott on teistsuguse sisuga. Täpsemalt on iga koti kohta kirjas pildi all, kui suurema vaate avad.

Sellise käekoti pealmine klapp kinnitub läbi aasa pistetava rihmaga. Selline kinnitus ei saa kuidagi kogemata lahti minna – imeliselt lihtne aga nii kindel lahendus. Koti õlarihma pikkus on metallist pandla abil reguleeritav.


Käekott / Rahakott

Selline kott peidab endas tegelikult kahte iseseisvat kotti. Aga nad on nii osavalt kokku kasvatatud, et esmapilgul seda võib olla ei märkagi.

Käekott- rahakott on inspireeritud klassikalisest suuremamõõdulisest naiste rahakotist. Selle tavapäraseid mõõtmeid on veidi suurendatud nii, et sinna taskusse võiks soovi korral ka telefoni mahutada. Nagu rahakotil ikka tänapäeval, on selle sees kaarditaskud ja ühe laiadest sahtlitest võib ära kasutada paberraha jaoks. Ka müntidele on sellises kotis oma paik.

Käekott "Kirg". Taimparknahk, metallist lukk, karabiinid, aasad. Käsitsi tehtud.
Käekott “Kirg”. Taimparknahk, metallist lukk, karabiinid, aasad.

Erinevalt aga tavalisest rahakotist, on sellel käekotil ka väikeste karabiinidega kinnitatav õlarihm. Õlarihma saab koti küljest lahti ühendada ning sedasi saab käekott- rahakotist rahakott. Sedasi võib seda kasutada (näiteks tantsima minnes) väga kerge ja väikese käekotina või suuremas kotis kaasas kanda kui tavalist rahakotti.
Õlarihm on väikese pandla abil reguleeritava pikkusega.

Koti mõõdud seestpoolt on umbes 15,5 cm lai ning 9,5cm kõrge. Laius sai paika pandud kaarditaskute paigutuse järgi ning mõõte saab soovi korral muuta.

Nahast käekotid

Käekotte on meil valmistatud juba väga erinevaid ning see võiks julgustada järgmist tellijat just endale igati sobivat ja meeldivat kotti tellima – nii sisu kui väljanägemise poolest.

Et meil on Nahakambris kõik tööd käsitööd, siis ei ole mingisuguseid piiranguid sellele, millise kujuga või mõõduga nahast midagi välja tarvis lõigata on. Niisiis võib saada käekott kandilisem või ümaram, piklikum või ruudukujulisem, suurem või väiksem.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Nahast kotte Wanakuramuselt

Meil on valmistatud väga erinevaid kotte. Suurema koti otsinguil võivad Sind köita meie valmistatud õlakotid ja portfellid. Mõlemite hulgast leiavad endale sobiva nii mehed kui naised. Mahukuse poolest hiilgab ka kandekott.
Kergetest väiksematest kottidest on meil aga välja näidata veel hulk vöökotte ja kaelakotte. Saunaõhtule aga saab nüüd minna pidulikult nahast tualett- tarvete kotiga.

0