Käekotid “Metsik” Wanakuramus

Nahast käekotid "Metsik" Wanakuramus. Taimparknahk, magnetlukk, metallaasad ja pannal. Käsitsi tehtud
Nahast käekotid “Metsik” Wanakuramus. Taimparknahk, magnetlukk, metallaasad ja pannal.

“Metsikuid” käekotte iseloomustab kaunistuseks voolitud loomaga looduspildike – ja mitte tingimata romantiline idüll vaid pigem pildikesi päriselt looduses toimuvast.

Need käekotid on kokku pandud kahekordse nahkpõimega. Põimitud naharibad hoiavad koti osi koos ning on ühtlasi ka kenad ääristused.


Käekottide mõõtudest

Käekott on kahe taskuga. Suurem tasku on 17,5 cm kõrge ja 18 cm lai, küljelt 4,5 cm, väike tasku on ilma küljelaiuseta ning sama kõrguse ja laiusega. Mõõdud on võetud koti seestpoolt.

Koti ülesehitusest

Väiksem tasku kinnitub eraldi pealt metallist väikese nupuga. Käekoti õlarihm on väikese metallist pandla abil reguleeritava pikkusega. Õlarihm kinnitub kotile väikeste metallist karabiinidega.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Valikuvõimalused käekoti tellimisel

Kõik käekotid valmistame taimpargitud täisnahast otsast lõpuni käsitsi. Lisaks ilmsetele eelistele võimaldab selline tegutsemisviis meil alati vastu tulla pisemaski kui detailis. Siin on mõned näited sellest, mille üle Sul endal kotti tellides võimalik otsustada on:

  • Käekoti mõõdud.
  • Taskute suurus ja arv.
  • Kinnis (näiteks magnetlukk, pannal, pistlukk).
  • Õlarihma pikkus / reguleerimise võimalus pandlaga / kinnitus karabiinidega või ilma.
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kaunistuseks nahale käsitsi voolitud Sinu valitud muster või pilt.
  • Käekoti värv.

Nõnda on isegi tänapäeval võimalik endale soetada selline kott, mis vastab täpselt Sinu soovidele ja vajadustele ning millist kellelgil teisel päris kindlasti ei ole.

0