Käekotid Wanakuramuse “Naised”

Pruun nahast käekott "Silmarõõm". Taimparknahk, metallaasad ja pannal. Käsitsi tehtud.
Pruun nahast käekott “Silmarõõm”. Taimparknahk, metallaasad ja pannal.

Naised on vormikad ja kurvikad – nõnda on ka need käekotid.

Mõnes mõttes on naised ühesugused – kõigil on tissid ja tutt. Teisest küljest on aga naised kõik erinevad – olenemata sootunnustest on vorm erinev ja tegelikult peaks olema ka sisemus isesugune.Käekottide mõõtudest

Ka Wanakuramuse “Naised” selles osas ei erine. Üldjoontes on nad sarnased – käekotid on üsna sama mõõtu ja samasuguse kinnitusmehhanismiga. Küll aga on neis ka erinevusi. Nahast kotid kannavad erinevat nahale voolitud mustrit kui erinevad isiksused ja iga käekott on teistsuguse sisuga. Täpsemalt on iga koti kohta kirjas pildi all, kui suurema vaate avad.

Koti ülesehitusest

Sellise käekoti pealmine klapp kinnitub läbi aasa pistetava rihmaga. Selline kinnitus ei saa kuidagi kogemata lahti minna – imeliselt lihtne aga nii kindel lahendus. Koti õlarihma pikkus on metallist pandla abil reguleeritav.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Valikuvõimalused käekoti tellimisel

Kõik käekotid valmistame taimpargitud täisnahast otsast lõpuni käsitsi. Lisaks ilmsetele eelistele võimaldab selline tegutsemisviis meil alati vastu tulla pisemaski kui detailis. Siin on mõned näited sellest, mille üle Sul endal kotti tellides võimalik otsustada on:

  • Käekoti mõõdud.
  • Taskute suurus ja arv.
  • Kinnis (näiteks magnetlukk, pannal, pistlukk).
  • Õlarihma pikkus / reguleerimise võimalus pandlaga / kinnitus karabiinidega või ilma.
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kaunistuseks nahale käsitsi voolitud Sinu valitud muster või pilt.
  • Käekoti värv.

Nõnda on isegi tänapäeval võimalik endale soetada selline kott, mis vastab täpselt Sinu soovidele ja vajadustele ning millist kellelgil teisel päris kindlasti ei ole.

0