Väike nahast käekott

Nahast väikesed käekotid. Taimparknahk, metallist lukk, karabiinid, aasad. Käsitsi tehtud.
Nahast väikesed käekotid. Taimparknahk, metallist lukk, karabiinid, aasad.

Selline käekott peidab endas tegelikult kahte iseseisvat kotti. Aga nad on nii osavalt kokku kasvatatud, et esmapilgul seda võib olla ei märkagi.

Käekott- rahakott on inspireeritud klassikalisest suuremamõõdulisest naiste rahakotist. Selle tavapäraseid mõõtmeid on veidi suurendatud nii, et sinna taskusse võiks soovi korral ka telefoni mahutada. Nagu rahakotil ikka tänapäeval, on selle sees kaarditaskud ja ühe laiadest sahtlitest võib ära kasutada paberraha jaoks. Ka müntidele on sellises kotis oma paik.Käekoti ülesehitusest

Erinevalt aga tavalisest rahakotist, on sellel käekotil ka väikeste karabiinidega kinnitatav õlarihm. Õlarihma saab koti küljest lahti ühendada ning sedasi saab käekott- rahakotist rahakott. Sedasi võib seda kasutada väga kerge, mugava ja kompaktse käekotina või suuremas kotis kaasas kanda kui tavalist rahakotti.
Õlarihm on väikese pandla abil reguleeritava pikkusega.

Käekottide mõõtudest

Koti mõõdud seestpoolt on umbes 15,5 cm lai ning 9,5cm kõrge. Laius sai paika pandud kaarditaskute paigutuse järgi ning mõõte saab soovi korral muuta.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Valikuvõimalused käekoti tellimisel

Kõik käekotid valmistame taimpargitud täisnahast otsast lõpuni käsitsi. Lisaks ilmsetele eelistele võimaldab selline tegutsemisviis meil alati vastu tulla pisemaski kui detailis. Siin on mõned näited sellest, mille üle Sul endal kotti tellides võimalik otsustada on:

  • Käekoti mõõdud.
  • Taskute suurus ja arv.
  • Kinnis (näiteks magnetlukk, pannal, pistlukk).
  • Õlarihma pikkus / reguleerimise võimalus pandlaga / kinnitus karabiinidega või ilma.
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kaunistuseks nahale käsitsi voolitud Sinu valitud muster või pilt.
  • Käekoti värv.

Nõnda on isegi tänapäeval võimalik endale soetada selline kott, mis vastab täpselt Sinu soovidele ja vajadustele ning millist kellelgil teisel päris kindlasti ei ole.

0