Kaelakotid

Kaelas kantav nahast kott kahe lukuga suletava taskuga.

Esimene selline oli meil tehtud lühema rihmaga, sest tellija soovis seda just nimelt kaelas kanda. Aga meil on neid tehtud ka pikema rihmaga, et sellist kerget kotti ka õlale või risti üle kere saaks panna. 

Et sellise kerge koti jaoks tuleb kasutada õhemat nahka (muidu ta enam ei ole kerge väike kott), siis ei saa tema mõõtmeid ka palju suuremaks teha. Materjali kandevõime peab jääma vastavusse sellega, mida sinna pannakse ning see kott on mõeldud kergemate väikeste esemete jaoks. Telefon, kaardid, rahanatuke jmt pisem ja kergem kraam on sinna sobiv küll.

Sellise nahast koti Suurema tasku mõõdud on 19 x 15cm ning väiksema tasku mõõdud on 13,5 x 15cm. Koti rihm on pandlaga reguleeritav ning kinnitub karabiinidega. Rihma võib kotile teha pikema – nii saab sellist kotti soovi korral ka õlakotina kasutada.

Väikesed kerged nahast kotid Wanakuramuselt

Soovid veel ringi vaadata?

Kui otsid siiski natukene tugevamat kotti, mis kannataks veidi suuremat raskust, siis meie nahast õlakottide lehelt leiad mitmeid nii väiksemaid kui suuremaid kotte. Mõned neist on üsna sama suure mahutavusega kui see nahast kerge väike kott, kuid valmistatud paksemast nahast ning sestap on tema kandevõime ka suurem. Õlakotte on meil tehtud nii meestele kui naistele. 
Naisterahvastele on aga palju vaatamisväärset ka käekottide albumist.
Kui otsid sellist kotti või ümbrist, mis näiteks just telefoni hoidmiseks sobib, siis vaata mida me telefonide jaoks meisterdanud oleme.

0