Kandekotid

Nahast mahukas kandekott on mõnus kaaslane, mis ei ole sugugi pretensioonikas. Kott sobib nii trennisaali suundudes pesemisvahendite ja vahetusriiete mahutamiseks, kott on mugav osturetkel ning selline kott ei kahanda Sinu soliidsust, kui kaasad selle abivahendina ametlikumat laadi asjaajamistesse.

Piltidel on kandekott, mille kõik osad on kokku ühendatud nahkpõimega ning sangade tugevduseks on lisatud ka needid. See ei ole piirang – koti võib valmistada ka õmblustega. Samuti ei ole mingisugust piirangut koti kujul. Piltidel olev kandekott on tehtud nii, et kui küljed kokku voltida, siis on kotil trapetsi kuju aga lõpptulemus oleneb sellest, kuidas kokku lepime. Seega kott võib saada ka nii, et külgi kokku voltides on tal ruudu või ristküliku kuju. Ja muidugi saab lisada kotile soovi kohaselt nahast tehtud taskuid nii sisse kui väljapoole.

Nahast kandekott


Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Kui aga otsid väga soliidset nahast kotti, siis meie valmistatud portfellid ja õlakotid ei pruugi mahutavuse poolest kindlasti ka sellele kandekotile alla jääda. Aga selle üle otsustad tellides täpsemalt tegelikult juba Sina ise!

0