Õlakotid

Valmistame nahast õlakotte nii meestele kui naistele. Kõik meie meisterdatud kotid on alati korralikult viimistletud.

Õlakotte on meil tehtud väga erineva mahutavusega ning muidugi ei ole allolev väljapanek mingisugune piirang. Igat kotti saab kohandada Sulle parajaks ning alati on võimalik ka täiesti teistmoodi ülesehitusega õlakott meisterdada. Kotile saab kaunistuseks tellida nahale voolitud mustreid ja pilte, on soovitud ka väikeseid kirju, pühendusi.

Kolme taskuga õlakotid “Pool portfelli”

Sellised kotid mahutavad oma kõige suuremas sahtlis lahedasti ära A5 suuruses esemeid, näiteks märkmiku. Koti eesotsas on veel kaks taskut, üks kitsam ja teine laiem. Laiema tasku saab veel eraldi klapi alla pealt sulgeda.

Koti valmistamise mõte tekkis Mitme taskuga portfelli meisterdades ning sestap ongi ta “Pool portfelli”.

Nahast õlakotid kolme taskuga. Taimparknahk, metallist pannal, lukk ja aasad. Käsitsi tehtud.
Õlakotid “Pool Portfelli”. Taimparknahk, metallist pannal, lukk ja aasad.Naiste õlakott

Põneva metallist lukuga ümara vormiga õlakotid. Sellist kotti on meil tehtud seest nii ühe kui kahe taskuga, samuti on selle koti juhul hea näiteks tuua, et on soovitud nii õlarihma karabiinidega kui ka ilma.

Helepruun õlakott "Teomustriga". Taimparknahk, metallist kotilukk, aasad. Käsitsi tehtud.
Helepruun õlakott “Teomustriga”. Taimparknahk, metallist kotilukk, aasad.Nahast õlakotid

Et meilt tellides ei pruugi kott sugugi mingi varem tehtud mudeli järgi saada, siis koguneb omajagu selliseid töid, mis on isemoodi ja teist nägu. Järgnevas albumis ei olegi nendel kottidel palju mingisuguseid ühiseid jooni, sest nende omanikudki on kõik erinevad inimesed erinevate soovidega.
Aga kõik need õlakotid on valmistatud käsitsi, üleni taimpargitud nahast. Plastmassi me ei usalda ning sedasi on kõik trukid, pandlad, needid ja haagid (karabiinid) alati metallist. Täpsemalt konkreetse koti mõõtude ja ülesehituse kohta on kirjas suure pildi all (klikka pildile, et avada suurem vaade).


Ümarakujulised õlakotid

Nende uhkete õlakottide iseärasuseks on nii see ümar kuju kui ka klapile õmmeldud nahkpaeltest kaunistused. Selliseid dekoratsioone ei saa teha muud moodi, kui tuleb kõik õmblusaugud üks haaval torgata. Nahast paelad on võrdlemisi jämedad, et need koti peal võimsama efekti annaks. Ka musta värvi koti kaunistused on vormitud sirgetest nahatükkidest, mis märjalt on venitatud ja vormitud selliseks uhkeks kõverikuks.


Kahe taskuga õlakotid

Õlakotid, milliste hulgas on nii suuremaid kui üsna väikeseid kotte. Kaks taskut sulguvad korraga koti pealmise klapi alla.


Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teist sorti nahast kotte Wanakuramuselt

Õlakottidest märksa suuremad on portfellid. Nende hulgast leiad nii peamiselt sülearvuti jaoks sobilikke kotte kui ka väga suuri ja mahukaid. Mahutavuse poolest tasub siin veel märkida ka nahast kandekotti.
Kui aga väiksemaid vaadelda, siis on meil tehtud nii käekotte, vöökotte kui ka väga kergeid paari taskuga kaelakotte.

0