Portfellid

Kõik meie valmistatud portfellid valmivad otsast lõpuni käsitööna. Nahast saame me lõigata ükskõik milliseid vajalikke tükke ning sedasi saab portfell ka täpselt sobiv kasutaja vajadustele.

Meil on valmistatud nii lihtsamaid ühe taskuga (aga selle eest siiski väga mahukaid) portfelle kui ka selliseid, millistel on mitmeid suuremaid ja väiksemaid panipaiku. Lisaks saab valida sobiva koti kinnitusmehhanismi, portfelli õlarihm võib saada pandla abil reguleeritava pikkusega ning karabiinidest vajadusel eemaldatav.

Portfellide viimistlemiseks kasutame kvaliteetseid, just sellisele nahale (taimpargitud nahale) mõeldud vahendeid – iga portfell on õlitatud, värvitud ja lakitud nagu kokku lepitud ning vahatatud. Õmblusteks kasutame tugevat vahatatud niiti. Ja kui soovid, voolime nahale ka mõne Sulle meeldiva pildi või mustri.

Portfelli valmistamiseks on hea, kui alustuseks arvestad, mida soovid sinna mahutada.

Näiteks, kui tahad kotti panna ka sülearvuti, siis saame arvestada selle mõõtude ning vajadusel ka selle juurde kuuluvaga (toitejuhe, hiir), et see sinna ilusti ära mahuks. Kui kannad tihti kaasas ka mõnda dokumendimappi, siis teeme ka sellele paraja paiga. Kui tahad, et sinna kõrvale mahuks ehk ka sall ja sokid vahest, siis võtame sellegi arvesse. Ja kui Sul on tihti ka palju väiksemat nodi nagu mälupulgad, võtmed, pastakad ja pliiatsid, siis ka neile saab portfellis olema oma koht, kust need alati hõlpsalt kätte saad.

Portfell mitmete taskutega

Kui kaasa võtta on tarvis palju, siis suur mitme taskuga portfell on valmistatud mõeldes just sellele, et iga ese leiaks omale paraja koha ning palju sisaldav portfell oleks siiski alati hästi organiseeritud.

Selle pildil oleva väga mahuka, mitmete suuremate ja väiksemate taskutega portfelli kohta on meil näidata veel pilte ning saad lugeda ka täpsemalt selle ülesehitusest.
Vaata lähemalt

Nahast portfell mitme taskuga. Portfelliks kasutatud nahk on värvitud pruuniks. Portfell on vahatatud ning pealt kaetud ilmastikukindlust lisava määrdega.
Nahast portfell mitme taskuga

Mahukad suured portfellid

Esimene sarnane portfell valmis tellija soovil ning selle iseärasuseks said taskud portfelli külgedel. Meilt tellides aga saab ise valida, milliseid taskuid ja muidki osiseid portfellile soovitakse ning nüüdseks on meil selliseid meisterdatud ka ilma küljetaskuteta.

Üldjoontes on nad sellegi poolest kõik sarnased. Portfell on väga mahukas – eesotsas on suur ja lai sahtel ning mõnele on tehtud ka sisse portfelli tahaseina lisatasku kogu koti laiuses / pikkuses. Täpsemalt on mõõtude ja taskute kohta kirja pandud pildi alla (klikk pildile avab suurema vaate).

Nahast portfell. Taimparknahk, metallist aasad, pandlad. Käsitsi tehtud.
Mahukas nahast portfell küljetaskutega.Kergemad portfellid, sülearvuti kotid

Nende portfellide algus ulatub kaugele, esimene selline sai tehtud kingituseks – see oli see uhke tumepruun viikingilaevaga kott.

Sarnased sobivad hästi, kui esemeid nii väga palju ei olegi, kuid sülearvutit või mõnda suuremat mappi tahaks ikkagi mahutada. Kotis on selleks piisavalt ruumi ning sinna kõrvale mahuvad vahvasti ka kõik juurde kuuluvad vajalikud kaablid jmt.

Aga muidugi saab koti mahutavust muuta – kotile võib teha kas üks või kaks suurt sahtlit, lisada saab nii palju väiksemaid taskuid, kui sa vajalikuks pead – rahakoti, telefoni, võtmete ja märkmiku jaoks. Õlarihma saab teha pandlaga, et saaksid selle pikkust parasjagu sättida, saab panna kotile ka sanga.

Ei tea miks aga just selliseid portfelle on kõige rohkem nahale voolitud piltidega tellitud. Tõsilugu – koti kaunistuseks voolime nahale Sinu soovil pea ükskõik millise pildi või mustri.


Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Mahukuselt ei jää portfellidele alla ka meie valmistatud nahast kandekotid. Õlakottide hulgas aga on nii üsna väikeseid kui päris suuri kotte ning nende hulgastki leiavad endale sobivaid nii mehed kui naised.

0