Vöökott

Nahast valmistatud vöökott mahutab kõik selle, mida soovid ulatuses hoida.

Vöökottidele on meil tehtud erinevaid sisusid – küll on neid eraldi raha ja kaarditaskutega, enamasti mahutavad nad tänapäeval ka tellija telefoni ja vahest ka mõned võtmed. Koti vorm saab paika selle järgi, et mida seal sees kandma hakatakse, kuid valida saab küll, et kas kott teha pigem ümaramate või kandilisema vormiga. Lisaks võid kaunistuseks nimetada endale meeldiva pildi või mustri, mille nahale voolime.

Vöökoti saab tellida ka komplektis rihmaga. Allolevast pildialbumist näed, et mõnede vöökottide vööle kinnitamise aasad lubavad sellel rohkem liikuda ning sedasi on sellisega ehk mugavam, kui vöökott suurem saab. Väiksem kott aga ei sega ka istudes, kui see rihmaga kohakuti on.

Nahast vöökotid


Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Väga uhke ja ühtlasi ilus lahendus on ka nahast matkavöö komplekt. Väiksematest kottidest on meil veel mugav ja kerge õhemast nahast kaelakott. Naistele on käekottide hulgas ka selline väike nahast kott, kuhu rahakott kompaktsust meelel hoides juba sisse ehitatud. Sinna kõrvale mahub veel näiteks mobiiltelefon ja võtmekimp.

0