Vöökott

Nahast valmistatud vöökott mahutab kõik selle, mida soovid ulatuses hoida.

Vöökottidele on meil tehtud erinevaid sisusid – küll on neid eraldi raha ja kaarditaskutega, enamasti mahutavad nad tänapäeval ka tellija telefoni ja vahest ka mõned võtmed. Koti vorm saab paika selle järgi, et mida seal sees kandma hakatakse, kuid valida saab küll, et kas kott teha pigem ümaramate või kandilisema vormiga. Lisaks võid kaunistuseks nimetada endale meeldiva pildi või mustri, mille nahale voolime.

Vöökoti saab tellida ka komplektis rihmaga. Allolevast pildialbumist näed, et mõnede vöökottide vööle kinnitamise aasad lubavad sellel rohkem liikuda ning sedasi on sellisega ehk mugavam, kui vöökott suurem saab. Väiksem kott aga ei sega ka istudes, kui see rihmaga kohakuti on.

Nahast käsitsi valmistatud vöökotid

Soovid veel ringi vaadata?

Enamasti on meilt tellitud vöökotti, et mahutada mõned käepärasemad esemed nagu võtmed, vahest ka veidi raha, mõned kaardid ning ka telefon. Kui vöökott pole siiski piisav lahendus, siis naisterahvastele on meil valmistatud väga ilusaid käekotte. Nii naistele kui ka meestele aga leidub üht- teist vaatamisväärset ka õlakottide lehel. Neid on meil tehtud nii suuremaid kui väiksemaid, viimased sarnanevad mahutavuselt keskmise vöökotiga.

Et vöökoti ikka vööle ka saaks riputada, on meil juurde pakkuda klassikalised ilma mustrita nahkrihmad, suurema ja väiksema nahale voolitud mustriga püksirihmad ja värviliseks maalitud mustriga vööd. Kui Sind huvitab just vöökoti ja rihma komplekt, siis vaata kindlasti ka matkavööd, mil on lisaks ka riputusöösid, kuhu igasuguseid vajalikke esemeid kinnitada.

Kui vöökott telefoni jaoks siiski palju on, siis meil on meisterdatud ka mitmeid erinevaid telefoniümbriseid.

0