Portfellid

Kõik meie valmistatud portfellid valmivad otsast lõpuni käsitööna. Nahast saame me lõigata ükskõik milliseid vajalikke tükke ning sedasi saab portfell ka täpselt sobiv kasutaja vajadustele.

Nahast portfell mitmete taskutega. Portfell on valmistatud käsitsi.

Nahast portfellid Wanakuramuselt

Meil on valmistatud nii lihtsamaid ühe taskuga (aga selle eest siiski väga mahukaid) portfelle kui ka selliseid, millistel on mitmeid suuremaid ja väiksemaid panipaiku. Lisaks saab valida sobiva koti kinnitusmehhanismi, portfelli õlarihm võib saada pandla abil reguleeritava pikkusega ning karabiinidest vajadusel eemaldatav.

Portfellide viimistlemiseks kasutame kvaliteetseid, just sellisele nahale (taimpargitud nahale) mõeldud vahendeid – iga portfell on õlitatud, värvitud ja lakitud nagu kokku lepitud ning vahatatud. Õmblusteks kasutame tugevat vahatatud niiti. Ja kui soovid, voolime nahale ka mõne Sulle meeldiva pildi või mustri.

Portfelli valmistamiseks on hea, kui alustuseks arvestad, mida soovid sinna mahutada.

Näiteks, kui tahad kotti panna ka sülearvuti, siis saame arvestada selle mõõtude ning vajadusel ka selle juurde kuuluvaga (toitejuhe, hiir), et see sinna ilusti ära mahuks. Kui kannad tihti kaasas ka mõnda dokumendimappi, siis teeme ka sellele paraja paiga. Kui tahad, et sinna kõrvale mahuks ehk ka sall ja sokid vahest, siis võtame sellegi arvesse. Ja kui Sul on tihti ka palju väiksemat nodi nagu mälupulgad, võtmed, pastakad ja pliiatsid, siis ka neile saab portfellis olema oma koht, kust need alati hõlpsalt kätte saad.

Nahast portfell mitme taskuga. Portfelliks kasutatud nahk on värvitud pruuniks. Portfell on vahatatud ning pealt kaetud ilmastikukindlust lisava määrdega.
Portfell mitmete taskutega

Portfell mitmete taskutega

Kui kaasa võtta on tarvis palju, siis suur mitme taskuga portfell on valmistatud mõeldes just sellele, et iga ese leiaks omale paraja koha ning palju sisaldav portfell oleks siiski alati hästi organiseeritud.

Selle pildil oleva väga mahuka, mitmete suuremate ja väiksemate taskutega portfelli kohta on meil näidata veel pilte ning saad lugeda ka täpsemalt selle ülesehitusest.

Mahukad suured portfellid

Esimene sarnane portfell valmis tellija soovil ning selle iseärasuseks said taskud portfelli külgedel. Meilt tellides aga saab ise valida, milliseid taskuid ja muidki osiseid portfellile soovitakse ning nüüdseks on meil selliseid meisterdatud ka ilma küljetaskuteta.

Üldjoontes on nad sellegi poolest kõik sarnased. Portfell on väga mahukas - eesotsas on suur ja lai sahtel ning mõnele on tehtud ka sisse portfelli tahaseina lisatasku kogu koti laiuses / pikkuses. Täpsemalt on mõõtude ja taskute kohta kirja pandud pildi alla (klikk pildile avab suurema vaate).

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Kergemad portfellid

Sellise portfelli mudeli algus ulatub ühte pööripäeva, mil oli vaja kingitust teha - esimene oli see viikingilaevaga uhke kott.

Sarnased sobivad hästi, kui esemeid nii väga palju ei olegi, kuid sülearvutit või mõnda suuremat mappi tahaks ikkagi mahutada. Sestap on mõni neist vastavalt soovija eelistustele saanud ühe või kahe taskuga, lisaks on võimalikud muidugi ka igasugused taskud portfelli sees veel (näiteks ette ja tahapoole keskmist suuremat sahtlit).

Millegi pärast on just selliseid portfelle kõige rohkem piltidega soovitud - on küll selline tähelepanek, et suuremalt jaolt kuuluvad need naisterahvastele. Aga see on tõsi - me saame nahale voolida pea ükskõik millise pildi või mustri.

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Sooviksid endale portfelli, mis vastab Sinu vajadustele?

Portfelli valmistame otsast lõpuni käsitsi. Tellimisel lepime kokku kõiges olulises, et sulle vajalikud esemed kotti lahedasti ära mahuks. Näiteks kui tahad portfellis kanda sülearvutit, siis arvestame selle mõõtudega.

Portfell saab just nii suur ja lai, kui sulle tarvis on. Samuti saad otsustada, et kui palju ning millises mõõdus on sinu portfellile vaja taskuid, kui pikk peaks olema õlarihm ning kas see peaks karabiinidest eemaldatav olema. Valida saab muidugi ka värvi ning kui soovid, voolime nahale sulle meeldiva mustri või pildi.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks portfelli üldmõõdud.
❖ Kui palju on sul tavaliselt kaasas selliseid esemeid, millistele sooviksid eraldi taskut? See võib olla telefon või rahakott, võtmekimp või prillid, mida tahad teistest käepäraselt eraldi hoida. Sellest saame teada, kui palju väiksemaid taskuid kotile planeerida.
❖ Kas teeme portfellile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
❖ Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
❖ Milline värv sulle meeldiks?

Küsimusi on tegelikult veel ning peenemat sorti täpsustused lepime kokku juba edaspidi. Kui aga tunned, et tahad kindlasti midagi juurde lisada, siis pane kõik aga kirja!





Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Lisaks portfellidele on meil valmistatud väga palju ja väga erinevaid nahast kotte. Suuruselt portfellidest väiksemad on meie meisterdatud õlakotid. Nende hulgast leiavad endale sobivaid nii mehed kui naised.