Rahakotid, kaarditaskud ja kukrud

Raha ja kaartide hoidmiseks pakume väga erineva tegumoe, mõõdu ja mahutavusega nahast rahakotte, kaarditaskuid ja mündikukruid.

Et me valmistame nahast esemeid ennekõike selle järgi, kuidas ning milleks neid kasutada plaanitakse, siis saab nii rahakott, kaarditasku kui kukkur sellise mahutavusega nagu parasjagu soovijale vaja on. Sisu järgi saab välja pakkuda ka kõige mõistlikuma vormi, ülesehituse.
Kaunistuseks pakume nahale käsitsi voolitud mustreid ja pilte, soovitud on ka initsiaale või nime. Selleks võib olla pea ükskõik mis. Kui sul ei olegi kindlat ranget soovi, siis võid usaldada selle valiku ka Wanakuramusele. Võid ka lihtsalt nimetada mõne sümboli, mida soovid, et mustris kindlasti kasutataks.

 

Rahakotid

Rahakottide hulgast leiad väga- väga kompaktsed väikesed rahataskud kui ka tõesti suured ja mahukad rahakotid ning kõik sinna vahepeale jäävad variandid.

On kokku volditavaid rahakotte, on rahakotte dokumendiaknaga, rahakotte rahaklambriga, on erinevaid rahakotte nii naistele kui meestele.
Vaata lähemalt – Rahakotid


Kaarditaskud

Erinevaid mudeleid erineva hulga kaarditaskutega. On ka selliseid, kuhu lisaks mahub kas paberraha või võtme kaartide kõrvale pistma.
Vaata lähemalt – Kaarditaskud

Mündikukrud

Ja kui Sa eelistad mündid rahakotist, kaarditaskust eraldi hoida, siis vaata meie valmistatud mündikukrud ka kindlasti üle. Need on eriti vahvad väikesed tegelased.
Vaata lähemalt – Mündikukrud


0