Kellarihm

Kellarihm valmib taimpargitud nahast käsitööna. Soovija saab valida, kas valmistame rihma võimalikult vana rihma sarnase või teeme selle mõne teistsuguse mudeli järgi.

Eeldusel, et kellarihm imepeenike ei ole, saab ka sellele mõnda mustrit voolida. Soovitud on ka nimetähti (initsiaale), märgikesi, sümboleid. Mida rohkem ruumi rihmal on, seda detailsemat pilti saab sellele kaunistuseks teha. Kellarihmale voolitud mustri saab muidugi maalida ka mitme värviga, saab teha õmblused naha värvile kena kontrasti pakkuva niidiga (näiteks tumedale rihmale heledad õmblused).

On tore, kui alles on vana kellarihma pannal, mida uuele rihmale taaskasutada. Seda selle pärast, et enamasti sobib originaalpannal kellaga kõige paremini. Kui seda ei ole, siis pole hullu, oleme alati siiski sobiva pandla leidnud.

Et nahast kellarihm saaks kellaga sobiv nii värvi, väljanägemise kui moe ja mõõdu poolest, tuleb meile rihma tellimiseks ka toimetada kell. Selleks võib asjaolude sobivusel leppida kohtumise või saata kella postipakiga.

Naturaalsest nahast kellarihmad Wanakuramuselt

Soovid veel ringi vaadata?

Nahkrihmasid on meil valmistatud igasuguseid – kellarihmadele lisaks ka muidugi püksirihmasid, nahkvöösid. Meil on tehtud nii klassikalisi ilma mustrita nahkrihmu, rohkemate ja vähemate mustritega püksirihmasid, ka mitmevärvilisi vöösid ja uhke mitmefunktsionaalne matkavöö/ puusavöö komplekt.
Kui otsid nahast aksessuaare, siis on meil pakkuda ka nahast käeehteid – nii meestele kui naistele.

0