Nahast vöö mitmevärvilise mustriga

Nahast vöö saame maalida päris mitme värviga ning sedasi üsna kirjuks ja silmatorkavaks. Aga saab kasutada ka mahedamaid ühte sulavaid toone – tulemus saab siiski uhke kuid tagasihoidlikum.

Naturaalsest nahast vöö Wanakuramuselt

Kasutame naha värvimiseks alkoholi ja õlibaasilisi kvaliteetseid nahavärve, mis imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha. Selliste värvidega ei saa nahkvööd kaunistada väga erksate toonidega kuigi kirju võib ta saada sellegi poolest. Meil on ka mõned akrüülvärvid, millega saab erksamat tooni anda, kuid need on sellised, mis jäävad naha pinnale ning võivad tihedat kasutust saavalt esemelt maha kuluda. Seetõttu me seda varianti ka üldiselt rihmale ei soovita. Allpool albumist leiad näiteid – mõned vööd on tagasihoidlikumad, mõned päris kirjud.

Soovid veel ringi vaadata?

Nahkrihmasid on meil valmistatud igasuguseid – mustritega püksirihmad, klassikalised ilma mustrita nahkrihmad, riputusöösidega uhke matkavöö. Rihmale- vööle riputamiseks on meil samuti tarvilist kraami. On vöökotte, et paigutada võtmed-telefon-raha ning kui kannad nuga kaasas, siis noatuped võivad Sulle samuti huvi pakkuda.

0