Nahast vöö mitmevärvilise mustriga

Nahast vöö saame maalida päris mitme värviga ning sedasi üsna kirjuks ja silmatorkavaks. Aga saab kasutada ka mahedamaid ühte sulavaid toone - tulemus saab siiski uhke kuid tagasihoidlikum.

Kasutame naha värvimiseks alkoholi ja õlibaasilisi kvaliteetseid nahavärve, mis imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha. Selliste värvidega ei saa nahkvööd kaunistada väga erksate toonidega kuigi kirju võib ta saada sellegi poolest. Meil on ka mõned akrüülvärvid, millega saab erksamat tooni anda, kuid need on sellised, mis jäävad naha pinnale ning võivad tihedat kasutust saavalt esemelt maha kuluda. Seetõttu me seda varianti ka üldiselt rihmale ei soovita. Allpool albumist leiad näiteid – mõned vööd on tagasihoidlikumad, mõned päris kirjud.

Naturaalsest nahast vöö Wanakuramuselt

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Sooviksid endale spetsiaalselt valmistatud vööd?

Rihm valmib otsast lõpuni käsitööna paksust taimparknahast. Nahkrihmad valmistame metallist pandlaga, mida peavad paigal kruvineedid. Nahkrihmale valmistame kaks aasa (kui kokku ei ole lepitud teisiti) – üks aas jääb kohe pandla taha ning teine on liikuv aas, mida vajadusel rihma otsa kinnitamiseks saab kasutada.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Millisele vööümbermõõdule nahkrihma soovid?
❖ Kui lai rihm olema peaks?
❖ Mitut auku pandla jaoks rihmale soovid? (Tavaliselt teeme viis- kuus auku ca 2cm vahega).
❖ Milline värv sulle meeldiks?
❖ Kas voolime rihmale ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Nahkrihmasid on meil valmistatud igasuguseid - mustritega püksirihmad, klassikalised ilma mustrita nahkrihmad, riputusöösidega uhke matkavöö. Rihmale- vööle riputamiseks on meil samuti tarvilist kraami. On vöökotte, et paigutada võtmed-telefon-raha ning kui kannad nuga kaasas, siis noatuped võivad Sulle samuti huvi pakkuda.