Püksirihm nahale voolitud mustritega

Püksirihm võib saada pea ükskõik millise mustri, pildi, märgi või sümboliga. Rihmale saame voolida soovi korral ka initsiaalid või nime.

Mustreid võime nahale voolida terves rihma pikkuses kui ka näiteks ainult pealmiseks jäävale rihma otsale. Pandla poolsesse otsa võib paigutada sellist, mis kõigile nähtaval olema ei peaks – nime, salasõnumi või märgi. See jääb alati rihma teise otsa alla ning on teada ainult rihma kandjale.

Naturaalsest nahast rihmad Wanakuramuselt

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Soovid nahast püksirihma tellida?

Rihm valmib otsast lõpuni käsitööna paksust taimparknahast. Nahkrihmad valmistame metallist pandlaga, mida peavad paigal kruvineedid. Nahkrihmale valmistame kaks aasa (kui kokku ei ole lepitud teisiti) – üks aas jääb kohe pandla taha ning teine on liikuv aas, mida vajadusel rihma otsa kinnitamiseks saab kasutada.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Millisele vööümbermõõdule nahkrihma soovid?
❖ Kui lai rihm olema peaks?
❖ Mitut auku pandla jaoks rihmale soovid? (Tavaliselt teeme viis- kuus auku ca 2cm vahega).
❖ Milline värv sulle meeldiks?
❖ Kas voolime rihmale ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Nahkrihmasid on meil valmistatud igasuguseid - on veel klassikalisi ilma mustrita nahkrihmasid, mitmevärvilised vööd ning riputusöösidega matkavöö. Rihmale- vööle riputamiseks on meil aga mitut sorti tarvilist kraami. On vöökotte, et paigutada võtmed-telefon-raha ning kui kannad tööriista kaasas, siis noatuped võivad Sulle samuti huvi pakkuda.