Puusavöö

Selline komplekt on eriti väärt kaaslane reisil või matkal, kui soovid ,et saaksid mõned esemed endaga kaasas kanda kuid käed siiski vabaks jääks. Vööl on öösidega ääristatud augud, mille külge saab lisaks komplektis olevale kotile veel mõndagi riputada (nuga näiteks).

Kott on valmistatud kokkuleppe järgi tellijaga ning mõeldud mahutama telefoni, passi, suitsupaki ja välgumihkli. Kasutada saab seda vööle riputatult või komplektis kerge rihmaga kaelakoti või väikese õlakotina. Komplekt on valmistatud käsitsi tellimustööna taimpargitud nahast. Kui tellid nahast esemeid meilt, siis on sul võimalik ise otsustada kõikide eseme detailide üle.

Ehtsast nahast valmistatud puusavöö Wanakuramuselt

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Soovid tellida puusavööd?

Vöö valmib otsast lõpuni käsitööna paksust taimpargitud nahast. Tellides saad valida kõike – rihma laiuse, värvi ja mustri, kui palju sinu matkavööle ööse tarvis oleks ning kas soovid et vööga ühes oleks sul ka sarnane kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Millisele vööümbermõõdule matkavööd soovid?
❖ Kui lai rihm olema peaks?
❖ Mitut öösi ning millise paigutusega vööle soovid?
❖ Kas soovid vööle lisaks ka sarnast kotti? Kui jah, siis millises mõõdus see olla võiks, mida soovid sinna mahutada?
❖ Milline värv sulle meeldiks?
❖ Kas voolime nahkvööle ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Nahast vöösid on meil valmistatud igasuguseid - klassikalised ilma mustrita nahkrihmad, mustritega püksirihmad ja mitmevärvilised vööd. Kui aga vöödest- rihmadest juba pilt selge on, siis ka vöökotte on meil meisterdatud mitmeks otstarbeks, suuremaid ja väiksemaid.