Telefonile

Kokku lepitud mõõtude järgi valmistatud nahast telefonitaskud, -kotid ja -kaaned.

Telefonitasku

Nahast tasku telefonile valmib kokku lepitud mõõtude järgi (näiteks telefoni mudeli mõõtudele vastavalt).

Taskule võib lisada ka panipaiga, kuhu mõne kaardi või paberraha pista saab.

Kott telefonile

Pealt klapiga suletav nahast kott, mille kinniseks võib saada nupp, trukk, rihm, pisike pistlukk või magnet. Lisaks võib kotile panna (õla)rihma. 

Mõned meie telefonikotid on valmistatud selliselt, et rihma ulatub nii vööks kui õlarihmaks kasutama.  Sel juhul teeme telefonikoti ka selliselt, et seda oleks võimalik vööle riputada (vt piltidelt). Pikk rihm ei ole muidugi ainus võimalus – sarnane kott võiks saada tehtud ka sellise paraja rihmakesega, mis sobib koti randme ümber kandmiseks vmt.
  
Aga muidugi pakume ka just vöökoti valmistamist! Neid on meil tehtud nii ainult telefoni tarvis kui ka selliselt, et sinna kõrvale üht- teist veel mahub.

Veel enam – meil on tehtud ka selliseid nahast kergeid kaelakotte, mis muu hulgas (või muule lisaks) on sobivad ka telefoni mahutamiseks ning naisterahvastele selliseid väikeseid käekotte, kuhu parasjagu mahub telefon, veidi raha ja vahest mõni võti sisse. 

Märgvormitud tasku mobiilile

Sellise tasku tegemiseks tuleb meil valmistada sobivas mõõdus vorm ning nahk märjalt selle ümber venitada. Kui nahk kuivama hakkab, küpsetame selle õrnalt ahjus üle. Nõnda saab märgvormitult paraja kujuga tasku, mis on veidi kõvem kui tavaline kott. 

No images found for your category or tag filters!

Nahkkaaned telefonile

Nahast telefonikaaned valmistame telefoni tarvis mõeldud kaitseümbrisega, mille needime kaante vahele. Kui telefonile kaitseümbrist saada ei ole, saame valmistada nahast märgvormitud sisu, millele lõikame sisse vajalikud avaused kõrvaklappide, laadija jm tarvikute kasutamiseks.

0