Võtmehoidja, võtmetasku

Nahast võtmehoidjate valikus on variante võtmekimbu rihmale riputamiseks kui ka ümbriseid võtmetele, et need näiteks kotis või taskus teisi esemeid ei kriibiks.  

Võtmehoidja vööl kandmiseks

Sellise võtmehoidja saab vööle riputada nii, et võtmed otsa pidi taskusse ulatuvad. 

Kui selline hoidja teha trukiga, on võimalik see ilma rihma lahti võtmata vöölt hõlpsalt kätte saada. Sel juhul võib valida, et kas võtmekimbu kinnitamiseks teeme võtmehoidja otsa ainult koha võtmerõngale või kinnitame sinna ka karabiini.

Et hoidja otsa saab panna väikese karabiini, siis trukk ei ole muidugi kohustuslik, sest võtmekimbu saab kätte ka karabiini küljest. See sobib juhul, kui ei ole vajadust võtmehoidjat tihti vöölt lahti võtta.

Nahast võtmehoidja

Võtmehoidja, millel ei ole erilisi lisafunktsioone, kuid mille eriliseks teeb see pilt, märgike või nimi, mille me Sinu soovil nahale voolime. See võib olla pea ükskõik mis Sulle pähe tuleb – nimi, märk, sümbol, initsiaalid või ka pildike, kui mahub. 

Võtmetasku

Võtmetasku ei lase võtmetel vastu teisi kotis või taskus olevaid esemeid kriipida.

Piltidel olevad rihmakesega võtmetaskud on meil tehtud 6x10cm ja 8x12cm mõõduga. Kui kimbus ei ole erilisi suuri ja pikki võtmeid, siis väiksem tasku mahutab nii 4-5 võtit suurepäraselt. Rihmakesega võtmetaskut saab ka vööl kanda. 

Teine variant on metallnupuga väike vutlar võtmetele – väike nahast kotike, mille põhja külge saab soovi korral lisada nahkpaela võtmekimbu ühendamiseks. Vutlareid on meil tehtud peale võtmete veel igasugustele esemetele. 

Kui tellima hakkad, täpsusta millises mõõdus võtmetasku Sulle sobib; ülal nimetatud mõõdud ei ole piirang.

0