Vutlar

Nahast vutlarid, kotid, ümbrised igasuguste ja kõikvõimalike esemete mahutamiseks – on need siis trummipulgad või taskunuga.

Nahast vutlari valmistame kokku lepitud mõõtude järgi ükskõik millele, mis seda vajab. Kui soovid vutlarit tellida, siis on hea kui kirjutad, et milliseks otstarbeks seda kasutada plaanid – siis on meil lihtsam kaasa mõelda ning sobivaid lahendusi pakkuda. Nii saab kott Sinu nimetatud eseme jaoks igati sobiv – nii kuju, mõõdu kui kasutamistingimuste poolest.

Kinnituseks on pakkuda trukke, metallnuppe, magneteid, pisikesi pandlaid ja pistlukke. Kinnituse valik peaks sõltuma ennekõike sellest, et milliseks otstarbeks vutlarit vaja on, millistes oludes seda kasutatakse.

Vutlariks välja lõigatud nahast osad saab omavahel ühendada tavaliste õmblustega või nahkpõimega. KAunistuseks pakume nahale voolitud pilte, mustreid.

Nahast vutlarid


Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Nahast ümbrised ja tuped

Eraldi lehtedelt leiad veel väljanäitused telefoniümbristele, milliste hulgas on nii taskuid, kotte kui kaasi, võtmetele ning tööriistadele. Viimaste hulgast leiad ka noatuped ja terakaitsmed.

0