Võtmehoidja, võtmetasku

Võtmehoidja karabiiniga

Trukiga võtmehoidjat saab kinnitada näiteks rihmale nii, et võtmed otsa pidi taskusse ulatuvad. Truki võlu tuleb mängu siis, kui on tarvis võtmehoidjat hõlpsalt rihmalt kätte saada - sedasi ei pea vööd võtmete kätte saamiseks (pükstelt näiteks) lahti võtma. 

Trukk ei ole kohustuslik - kui vajadust ei ole võtmehoidjat rihmalt või vöölt tihti eemaldada ning oluline on ainult võtmed kätte saada, siis ei olegi trukki tarvis. Karabiini otsast saab võtmed ikkagi kätte.

Võtmehoidja

Võtmehoidja, millel ei ole erilisi lisafunktsioone, kuid mille eriliseks teeb see pilt, märgike või nimi, mille me Sinu soovil võtmehoidjale voolime.

Tellimisel täpsusta, kui suurt ning millise kujuga võtmehoidjat soovid.

Võtmetasku

Võtmetasku ei lase võtmetel vastu teisi kotis või taskus olevaid esemeid kriipida ning võtmekimp koliseb ka vähem.

Võtmetaskuid on meil tehtud nii 6x10cm kui 8x12cm mõõduga (piltidel ümara kujuga). Kui kimbus ei ole erilisi suuri ja pikki võtmeid, siis väiksem tasku mahutab nii 4-5 võtit suurepäraselt.

Võtmetasku võib olla ka kui väike pealt kinnitatav kotike. Koti põhja külge saab lisada nahkpaela, et võtmekimp koti külge kinnitada. Kinnituseks võib olla metallist nupuke või trukk.

Kui tellima hakkad, täpsusta millises mõõdus võtmetasku Sulle sobib.

Nahast võtmetaskud ja võtmehoidjad Wanakuramuselt

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Soovid nahast võtmetaskut või -hoidjat?

Nahakambris valmistatakse kõik esemed otsast lõpuni käsitsi - samuti Sinu tellitud võtmehoidja.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Kirjelda, millist võtmehoidjat soovid? 
❖ Milline värv sulle meeldiks?
❖ Kas voolime nahale ka mõne pildikese, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Kui tahad võtmehoidjat rihmale panna aga nii uhket ei ole, kuhu säärane sobiks, siis vali meie meisterdatud nahast rihmade hulgast!

Ümbriseid aga on meil veel. On telefonitaskuid ja kaasi, on nahast vutlareid igasugustele kõikvõimalikele esemetele. Ka noatuppesid on meil valmistatud.