Vutlar

Nahast vutlarid, kotid, ümbrised igasuguste ja kõikvõimalike esemete mahutamiseks – on need siis trummpipulgad või taskunuga.

Vutlari meisterdamiseks kindlale esemele on meil tarvis teada selle eseme täpseid mõõte. Kandilistele esemetele (allpool albumist näitena kaardipakk) on parajat vutlarit nimetatud mõõdu järgi võimalik ka täpselt teha. Mõõdu saame me käepärastest vahenditest lihtsasti luua endale ning töö käigus ka sobivust hästi proovida. Ka trummipulkadele meisterdatud vutlar on tehtud tellija nimetatud mõõtude järgi. Kott on küll märgvormitud, kuid seda meie endi valmistatud vormi järgi. Pulgad on tõsi - ümarad aga neid saab üles mõõta kui kandilist ning seega on võimalik teha ka paras vorm.

Kui soovid vutlarit mõnele sellisele esemele, mida ei olegi nii lihtne täpselt mõõta (võib olla on ta kumeram ja mingisuguse keerulisema kujuga) või tahad, et vutlar lihtsalt väga täpne saaks, siis tuleb see ese meile saata. Sedasi saab sobivus kõige parem.

Nahast vutlarid Wanakuramuselt

Klikk pildile avab lähema vaate ning tihti on pildi all ka rohkem informatsiooni konkreetse eseme kohta.

Soovid nahast vutlari tellida?

Nahakambris meisterdatakse kõik esemed käsitsi ning tööks kasutame taimpargitud nahka. Käsitööna valmib ka Sinu tellitud vutlar.

Kirjuta meile oma soovidest!

❖ Kirjelda millele ja millist vutlarit soovid? Võid jutu ilmestamiseks esemest ka igaks juhuks pildi kaasa saata. 
❖ Milline värv sulle meeldiks?
❖ Kas voolime rihmale ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Soovid veel ringi vaadata?

Nahast ümbriseid ja vutlareid on meil siin meisterdatud teisteski vormides - mõned neist leiad vöökottide lehelt, mõned telefonile mõeldud ümbriste seast, osa on spetsiaalselt tööriistadele mõeldud pildialbumites nagu noatuped ja salvetaskud.