Nahatööd Wanakuramuse Nahakambrist

 • Eesti
 • English
 • Nahatööd teeme käsitööna – nii on meil võimalik teha väga erilisi nahkesemeid, mis on igal juhul kordumatud, ainulaadsed ja omanäolised. Nahast valmistatud esemed ei ole mitte lihtsalt ilusad, need on väga pika kasutuseaga ning seega suurepärased kingitused – nii iseendale kui kallimale.

  Nahast käsitsi valmistatud esemed

  Enamus meie töid ongi tellimustööd. Kuid enne kui meilt midagi tellid, soovid ehk vaadata, mida me varem meisterdanud oleme.

  Tänaseks on meil tehtud väga erinevaid nahast asju – püksirihmadest portfellideni, märkmikukaantest fotoalbumiteni, käepaeltest mööblidetailideni.

  Vaata meie tehtud töid

  Kui aga oled juba otsusele jõudnud, siis:

  Telli nahatööd Wanakuramuselt

  Mõned pildid hiljuti valminud esemetest:

  Wanakuramuse Sahver

  Tellimustöödele lisaks aga rakendame me oma oskusi ka selliste esemete valmistamiseks, mida enda hing meisterdada ihkab.

  Sahvririiulitel on kõik need esemed, mis on valmis kohtuma oma uute omanikega – kui mõni tähtpäev juba uksele koputab ning meil ei ole enam aega uut tellimust valmistada, siis tasub kindlasti sinna vaadata.

  Osta nahast käsitsi valmistatud esemeid!

  Wanakuramuse õpitoad ja laadalkäigud

  Wanakuramus käib väärt laatadel – ikka seal, kus pakutakse ehtsat käsitööd. Lisaks sellele, et me oma kaupa seal müütame, on tihti võimalik ka laadal töötuba/ õpituba korda saata ning sedasi saab külastaja endale midagi vahvat ise meisterdada.

  Töötuba võib aga ka niisamuti tellida. See sobib nii suurtele kui väikestele ning asukohale ei ole suuri tingimusi. Koolides oleme käinud, huvikoolid on meid kutsunud, mõnigi festival on meile juba mitmel aastal koha eraldanud ja isegi restoranis on kord töötuba peetud!

  Wanakuramuse väljasõidud


  0