Ilma mustrita nahkrihmad

50,00 

Nendel rihmadel ei ole peale voolitud mustrit. Aga kasutame tööks sellist nahka, millelt on naha enda kurrud näha ning neid rihmasid kaunistavadki just needsamad loomulikult kujunenud mustrid.

Pruun rihm on tuhmi hõbedakarva pandlaga ning tumepruun rihm messingukarva pandlaga. Mõlemal rihmal on kaks vöösi – üks neist kohe pandla taga ning teine rihmal liikuv, et saaks vajadusel rihma otsa vajalikus kohas kinnitada.

Puhasta
Kategooria:

Materjalidest

Nahkrihmad on valmistatud paksust taimpargitud nahast ning nahk on värvitud töö käigus käsitsi. Kasutame ainult selliseid värve, mis imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha ega pragune. Käe all katsudes tunned ikka päris ehtsat nahka, mitte värvikihti.

Rihmad on metallist pandlaga, mis kinnitatud metallist kruvineetidega. Heledamal rihmal on kahest üks vöös samuti metallist.

Mõõdud

Nahkrihmad on 4cm laiad.

Et meie olemas olevad kogused ei saa olla tulenevalt töömeetoditest suured, siis siin võib olla erinevas pikkuses nahkrihmasid, kuid ei pruugi. Kui Sa endale sobivas mõõdus rihma ei leia siit, siis saada meile tellimus!

Wanakuramuse Nahatööd - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

Kõik esemed valmistame otsast lõpuni käsitsi, tööks kasutame ainult taimpargitud nahka.

Sarnast toodet saab ka tellida

Sulle meeldib mõni ese väga kuid sooviksid seda mõnda teist värvi, teistsuguse mustri/ pildiga või mõnes teises mõõdus? Selle soovi täitumine on just nii kaugel, kui all oleva kirjavormi täitmine! Saada meile kiri:

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

0