Kaarditaskud kaheksa taskuga

60,00 

Taimparknahast käsitsi valmistatud kaarditasku, millel on kokku kaheksa taskut. Kaunistuseks on taskute kaantele vooltud mustreid.

Kaarditasku mõlemal kaanel on kolme kaarditasku taga neljas suurem ja laiem tasku, mida saab kasutada kas rohkemate kaartide või ka pooleks volditud paberraha pistmiseks.

Õlitatud viimistlusega kaarditasku mustritriip jookseb üle mõlema kaane poole. Muster on seest tumedam tänu selle muljumisele mustri voolimise käigus.

Mahagonikarva (kõige vasempoolsem pildil) ja tumepruun nahast tasku on kaunistatud nahale voolitud mustripildiga esikaanel. Värvimisel on silmas peetud, et värvi ei valguks nahale sisse voolitud mustrisse ning sedasi on pilt saadud kahevärviline.

Õlitatud viimistlusega taimpargitud nahast esemed ei jää alatiseks nii heledaks. Taimparknaha eripära on, et see muudab aja jooksul värvi, muutub tumedamaks pruuniks. Et värvitud kaarditaskute mustri heledam toon on samuti ainult õlitatud viimistlusega osa, siis ka sellele mustrile ei jää igaveseks värvide kontrast nii suur. Pilt jääb muidugi alati näha ning toonierinevust siiski ka, see lihtsalt ei ole nii erk tulevikus.

Mõõdud:
Kokku volditult on sellise kaarditasku mõõdud 10,5cm x 8,5cm

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: