Käekott “Ahvatleja”

150,00 

Nahast käekott on pealt kaunistatud Wanakuramuse mõeldud mustriga. Käekott on valmistatud taimpargitud nahast, otsast lõpuni käsitsi.

Koti pealmine klapp kinnitub läbi aasa pistetava rihmaga. Selline kinnitus ei saa kuidagi kogemata lahti minna – kasutajale väga mugav, nii üllatavalt lihtne aga turvaline. Õlarihma pikkus on metallist pandla abil reguleeritav.

Mõõdud:
Käekott on kokku nelja taskuga. Üks on suur tasku ning kolm on väiksemad.
Üks väiksem tasku asub käekoti sees tagaseinas, kaks eesotsas. Eesotsas olevatest on üks taskutest küljelaiusega ca 2,5 cm ning teine on selle taga samas pikkuses ja laiuses lapik panipaik. Väikese tasku laius on 14,5 cm ja kõrgus 15 cm. Eesmine väike tasku käib eraldi klapiga pealt kinni.
Kõige suurem tasku on 19,5cm kõrge ning 18cm lai, küljelt 4,5cm. Mõõdud on võetud koti seestpoolt.

[responsive_menu menu_to_use=”Sahver” menu_title=”Wanakuramuse Sahver” menu_title_link=”https://www.nahakamber.ee/et/sahver/”]

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

❖ Nahakambris valmistatakse kõik esemed otsast lõpuni käsitsi. Nõnda on käsitsi valmistatud ka käekott, mida parasjagu vaatad.

❖ Kui Sulle meeldiks sarnane ese kuid sooviksid seda mõnda teist värvi, teistsuguse mustriga või lausa mitut, siis kirjuta meile kiri – valmistame Sulle meelepärase(d)!
Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!