Käepael , Käevõru

Meie nahast käeehetest on saanud hinnatud leiud kingituste, meenete otsinguil. Ehtele saab tellida mõne meeldiva mustri, pressitud sõnumi, nime.

Kinnituseks on pakkuda metallist nuppe, trukke, väikeseid pandlaid. Pandlaga saab käeehte teha kuigi palju reguleeritava ning seega sobib see laiemale randmeümbermõõdu vahemikule (mis on kasulik juhul, kui tellid käeehte kingituseks kuid ei ole päris kindel saaja randme mõõdus).

Nahast käeehted


Käeehete valmistamisest

Nahast ehe valmib kokku lepitud randmeümbermõõdule (pandlaga saab kuigi palju ehtele anda selles osas sättimisruumi). Väga peenikesele naharibale väga detailirohkeid pilte voolida ei ole võimalik, kuid neid saab veidi kirjata ikka – kaunistada pisikeste mustrijupikestega. Lisada võib ka sõnumi, soovi, salajase teate või nime, nimetähed. Mida laiem on ehte pind, seda suurem on tõenäosus, et sellele ka mõne märgikese saab mahutada.

Saab teha ka kahepoolse ehte – tähendab sisemisele küljele saab teha näiteks pikema kirjutise või kasutada seda poolt selleks, et sõnumit laia ilma eest varjata.

Ehte saab teha ühe tiiruga või mitme tiiruga ümber randme. Kui ehe on lai, siis soovitame piirduda ühe tiiruga, sest et see nõnda muidu ebamugav kandjale saab.

Valida on erinevaid värve ning ehtele voolitud mustri saab maalida ka mitmevärviliseks.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Veel nahkrihmasid Wanakuramuselt

Valmistame ka nahast kellarihmasid. Neid teeme erinevatele kelladele, erineva tegumoe ja stiiliga. Kell on ikka olnud kallis vara omanikule ning küllap seetõttu on ka kellarihmadest saanud üsna tihti kingitused.

Veel pakume ka vöörihmasid. Tellida saab nahast püksirihma Sinu soovitud mustriga aga on ka klassikalisi ilma mustrita nahkrihmasid. Korralik vöö on väärt asi ning ka sellele saab lisada salasõnumi või soovi – ja seda selliselt, et see ainult kandjale endale teada ja lugeda on.