Käeehted

Meie nahast käeehetest on saanud hinnatud leiud kingituste, meenete otsinguil. Ehtele saab tellida mõne meeldiva mustri, pressitud sõnumi, nime.

Nahast käeehtedKäeehete valmistamisest

Nahast ehe valmib kokku lepitud randmeümbermõõdule (pandlaga saab kuigi palju ehtele anda selles osas sättimisruumi). Väga peenikesele naharibale väga detailirohkeid pilte voolida ei ole võimalik, kuid neid saab veidi kirjata ikka – kaunistada pisikeste mustrijupikestega. Lisada võib ka sõnumi, soovi, salajase teate või nime, nimetähed. Mida laiem on ehte pind, seda suurem on tõenäosus, et sellele ka mõne märgikese saab mahutada.

Saab teha ka kahepoolse ehte – tähendab sisemisele küljele saab teha näiteks pikema kirjutise või kasutada seda poolt selleks, et sõnumit laia ilma eest varjata.

Ehte saab teha ühe tiiruga või mitme tiiruga ümber randme. Kui ehe on lai, siis soovitame piirduda ühe tiiruga, sest et see nõnda muidu ebamugav kandjale saab.

Kinnituseks on pakkuda metallist nuppe, trukke, väikeseid pandlaid. Pandlaga saab käeehte teha kuigi palju reguleeritava ning seega sobib see laiemale randmeümbermõõdu vahemikule (mis on kasulik juhul, kui tellid käeehte kingituseks kuid ei ole päris kindel saaja randme mõõdus).

Valida on erinevaid värve ning ehtele voolitud mustri saab maalida ka mitmevärviliseks.


Käeehte tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud ehe.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile, millist ehet sooviksid?
  • Millisele randmeümbermõõdule ehte teeme?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas soovid, et nahale oleks midagi ka kaunistuseks voolitud või kirjutatud?

Mustriga nahast käepaelad. Käsitsi tehtud!
Mustriga nahast käepaelad


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Vaata veel kingiideid

Härrastele meeldiks kindlasti


Daamidele meeleheaksOtsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!