Käeehted

Meie nahast käeehetest on saanud hinnatud leiud kingituste, meenete otsinguil.
Ehtele saab tellida mõne meeldiva mustri, pressitud sõnumi, nime.


Nahast käeehted
Käeehete valmistamisest

Nahast käeehte mõõdud

Nahast ehe valmib kokku lepitud randmeümbermõõdule (pandlaga saab kuigi palju ehtele anda selles osas sättimisruumi). Ehte laius sõltub ka kinnise valikust ning mustri võimalikkus jälle ehte laiusest. Väge peenikesele ribale saab teha lihtsamaid mustreid ning mida suurem on naha pind, seda detailsemat mustrit sellele voolida ka saab.

Ehte saab teha ühe tiiruga või mitme tiiruga ümber randme. Kui ehe on lai, siis soovitame piirduda ühe tiiruga, sest et see nõnda muidu ebamugav kandjale saab.

Salasõnum või pühendus ehte sisemisele küljele

Saab teha ka kahepoolse ehte – tähendab sisemisele küljele saab teha näiteks pikema kirjutise või kasutada seda poolt selleks, et sõnumit laia ilma eest varjata.

Et kirjutis või salamärgike sisemisel küljel kindlasti loetav ja püsiv saaks, on parem, kui ehe saab tehtud voodriga. Sel juhul on seestpoolt ehe samuti sileda naha pinanga, mis on pressitud kirjutiste või voolitud märgikeste jaoks sobivam. Karvasele naha poolele – ilma voodrita ehte juhul – oleme me ka tellija tungival soovil kirjutise pressinud aga ei saa küll lubada, et see seal püsima jääb. Vooderdamiseks on erinevaid võimalusi ning selle kohta saad näiteid vaadata ülevalt pildialbumist.

Käeehte kinnised

Kinnituseks on pakkuda metallist nuppe, trukke, väikeseid pandlaid. Pandlaga saab käeehte teha kuigi palju reguleeritava ning seega sobib see laiemale randmeümbermõõdu vahemikule (mis on kasulik juhul, kui tellid käeehte kingituseks kuid ei ole päris kindel saaja randme mõõdus).

Värvid ja mustrid

Väga peenikesele naharibale väga detailirohkeid pilte voolida ei ole võimalik, kuid neid saab veidi kirjata ikka – kaunistada pisikeste mustrijupikestega. Lisada võib ka sõnumi, soovi, salajase teate või nime, nimetähed. Mida laiem on ehte pind, seda suurem on tõenäosus, et sellele ka mõne märgikese saab mahutada.

Valida on erinevaid värve ning ehtele voolitud mustri saab maalida ka mitmevärviliseks.


Käeehte tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud ehe.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile, millist ehet sooviksid?
  • Millisele randmeümbermõõdule ehte teeme?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas soovid, et nahale oleks midagi ka kaunistuseks voolitud või kirjutatud?
Nahast randmepaelad
Nahast randmepaelad erineva mustri, teksti ja pikkusega.

[contact-form-7 id=”144″ title=”Kiri veebilehelt”]


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!