Fotoalbumid

Albumis saavad olema fotode kleepimiseks paksust kartongist lehed ja ka kalkast vahelehed fotode kaitseks. Kaunistuseks voolime fotoalbumi kaanele Sulle meeldiva mustri, pildi, märgikese või mõne sümboli.

Nahkkaantega fotoalbumid

Fotoalbum valmib kokku lepitud mõõdus ja sisulehtede arvuga. Albumid piltidel on valmistatud nii, et nende lehtedele mahub ka A4 mõõdus foto. Tellida saab albumit muidugi ükskõik millises mõõdus fotode tarbeks ja ükskõik millise lehtede arvuga.


Fotoalbumite valmistamisest

Nagu nimetatud, võib fotoalbum saada pea ükskõik millise pildi, märgi või kirjaga. Lisada saab ka nime(d) või olulise kuupäeva.
Albumi kaaned ning seljaosa on õhukesest vineerist, et Sinu fotod kenasti sirgelt paigal püsiks. Vineer on mõlemalt poolt kaetud taimparknahaga. Lehed on albumisse köidetud nahast paelaga, köide jääb selja sisse nagu nö klassikalise fotoalbumi juhul ikka.
Valida saab nii õmmeldud äärte kui nahkpõime vahel ning pakkuda on erinevaid värve.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Fotodele ja andmekandjatele

Kui Sulle aga meeldiks vahel hoopis oma pakike fotosid kätte võtta, siis selleks on meil pakkuda nahast fotokarpi ja pilditaskut, mis neid vahepeal muust puutumatuna hoiavad. Kui Sinu mälestused on peidus hoopis mõne plaadi peal, siis võib Sulle meeldida nahast plaadiümbris.

Oma raamatu köitmine

Fotoalbum jõuab Sinuni koos sisulehtedega. Mõned meie tellijad on aga otsustanud ise oma raamatu / albumi kokku panna. Selleks on meil pakkuda selliseid nahast kaasi, mille vahele saad ise oma sisu köita – näiteks kirjutised ja pildid vaheldumisi.