Sisukord

Fotoalbumid

Albumis saavad olema fotode kleepimiseks paksust kartongist lehed ja ka kalkast vahelehed fotode kaitseks. Kaunistuseks voolime fotoalbumi kaanele Sulle meeldiva mustri, pildi, märgikese või mõne sümboli.

Nahkkaantega fotoalbumid

Fotoalbum valmib kokku lepitud mõõdus ja sisulehtede arvuga. Albumid piltidel on valmistatud nii, et nende lehtedele mahub ka A4 mõõdus foto. Tellida saab albumit muidugi ükskõik millises mõõdus fotode tarbeks ja ükskõik millise lehtede arvuga.Fotoalbumite meisterdamisest

Nagu nimetatud, võib fotoalbum saada pea ükskõik millise pildi, märgi või kirjaga. Lisada saab ka nime(d) või olulise kuupäeva.
Albumi kaaned ning seljaosa on õhukesest vineerist, et Sinu fotod kenasti sirgelt paigal püsiks. Vineer on mõlemalt poolt kaetud taimparknahaga. Lehed on albumisse köidetud nahast paelaga, köide jääb selja sisse nagu nö klassikalise fotoalbumi juhul ikka.

Valida saab nii õmmeldud äärte kui nahkpõime vahel ning pakkuda on erinevaid värve.


Fotoalbumi tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud album.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millises mõõdus fotosid soovid albumisse paigutada (kõige suurema foto mõõt)?
  • Kui mitu lehte peaks albumis olema (ilma vahelehti arvestamata, mis fotode kaitseks mõeldud on)?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime albumi kaanele ka mõne pildi, mustri, kuupäeva või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Nahkaantega fotoalbum rabajärve ja vaatetorniga.
Nahkaantega fotoalbum rabajärve ja vaatetorniga.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Nahast tooted fotodele, plaatidele ja muudele andmekandjatele

Nahast fotoalbumid, fotokarbid ja plaadiümbrised.
Nahast kaaned

Kui fotodele ja andmekandjatele mõeldud ümbrised ei ole päris see, mida otsid, siis võib olla leiad inspiratsiooni meie nahkaante pildialbumitest. Kaasi on meil valmistatud mitmesugustele sisudele, erinevateks otstarveteks.
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!