Sisukord

Fotokarp ja pilditasku

Sellel pildil on kaks väga head lahendust juhuks, kui sul on virn fotosid.

Nahast valmistatud fotokarp ja fototasku magnetkinnitusega
Nahast fotokarp ja fototasku

Nahast karp

Vasemal on lihtne ja kena nahast karp. Sellel karbil ei ole ühtegi puidust osa ning väiksemate fotode jaoks on see igati sobiv. (Kokkuleppel on võimalik ka vineerist karp toestuseks teha).

Nahast tasku

Paremal pool on nahast märgvormitud pilditasku. Tasku kinnitub pealt magnetiga. Et see on märgvormitud ning kergelt selle käigus ahjus küpsetatud, siis on tasku võrdlemisi kõva ning hoiab fotosid hästi.


Nahast karbi või tasku tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud karp ja / või tasku.

Kirjuta meile oma soovidest!

Kui soovid karpi või taskut fotode tarbeks, siis on meil tarvis teada, kui suures mõõdus fotosid soovid karpi või taskusse mahutada. Kui karp saab suur, siis võib olla on mõistlik sellele ka vineerist sisu teha, et see suurt hulka fotosid hästi toetaks. Vineeri katame sel juhul mõlemalt poolt nahaga.

Nii karbile kui taskule saab kaunistuseks voolida mõne kirja, märgikese, pildikese või midagi muud sarnast, mis Sul ehk meelel mõlgub. Värvivalikus on mitmeid toone, need on kõik tõesti väga ilusad ning kindlasti leiad nende hulgast meeldiva.

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Nahast tooted erinevatele andmekandjatele

Valmistame igasuguses mõõdus albumeid, nahast menüü-, raamatu- ja märkmikukaasi, nahast karpe ja plaadiümbriseid. Kõik tööd valmivad tellija soovitud mõõdu ja mahutavusega ning kaunistuseks saame nahale voolida ükskõik millise pildi või mustri.

Sul on mõni selline andmekandja, mida soovid nahksesse ümbrisesse panna kuid siin nimekirjas seda pole? Kirjuta Wanakuramusele kiri ning uuri töö teostuse koha!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!


Tule Wanakuramuse töötuppa XXIII Mardilaadal Tallinnas Saku Suurhallis ning meisterda ise midagi nahkset!

Liitu ka FB Wanakuramuse töötoaga ning jaga kuulutust teistelegi!

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit: Kava ja muu asjakohane info
XXIII Mardilaat Tallinnas Saku Suurhallis – Facebooki leht

XXIII MardiLaat Saku Suurhallis saab alguse 7ndal novembril 2019 ning kestab neljal päeval.

Selle aasta teema keskendub ajatutele käsitööoskustele ja meistritele. Selle tähistuseks on Wanakuramustele sel aastal laiem paik ette nähtud ning töötoa pidamiseks igati soodsad tingimused loodud.

Töötoas saab valmistada nii väiksemaid ja lihtsamaid esemeid aga võib ette võtta ka suuremat sorti töö. Wanakuramuse valvsa pilgu all saavad kõik hakkama – töötuba sobib nii suurtele kui väikestele, nii noortele kui vanadele.