Fotokarp ja pilditasku

Sellel pildil on kaks väga head lahendust juhuks, kui sul on virn fotosid.

Vasemal on lihtne ja kena nahast karp. Sellel karbil ei ole ühtegi puidust osa ning väiksemate fotode jaoks on see igati sobiv. (Kokkuleppel on võimalik ka vineerist karp toestuseks teha).

Paremal pool on nahast märgvormitud pilditasku. Tasku kinnitub pealt magnetiga. Et see on märgvormitud ning kergelt selle käigus ahjus küpsetatud, siis on tasku võrdlemisi kõva ning hoiab fotosid hästi.

Nahast karp ja nahast tasku

Fotokarp ja pilditasku. Taimparknahk, käsitsi tehtud.
Nahast fotokarp ja pilditasku.

Nahast karbi, tasku valmistamisest

Kui soovid sarnast karpi või taskut fotode tarbeks, siis on meil tarvis teada, kui suures mõõdus fotosid soovid karpi või taskusse mahutada. Kui karp saab suur, siis on mõistlik sellele ka vineerist sisu teha, et see suurt hulka fotosid hästi toetaks. Vineeri katame mõlemalt poolt nahaga.

Nii karbile kui taskule saab kaunistuseks voolida mõne kirja, märgikese, pildikese või midagi muud sarnast, mis Sul ehk meelel mõlgub. Värvivalikus on mitmeid toone, need on kõik tõesti väga ilusad ning kindlasti leiad nende hulgast meeldiva.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Fotodele ja andmekandjatele

Fotode tarbeks valmistame ka nahkkaantega fotoalbumeid. Kui Sinu mälestused on peidus hoopis mõne plaadi peal, siis võib Sulle meeldida nahast plaadiümbris.