Sisukord

Plaadiümbris

Kohane hoiuvahend sinu plaatidele, mis endas peidavad sulle armsaid mälestusi ja kalleid lugusid.

Kas oled kunagi mõelnud ise kellelegi plaadi teha? Võib olla mängid ise pilli, laulad või loed enda kirjutatud luuletusi või jutte sinna peale? Selline plaadiümbris on mõnele väga erilisele plaadile igati paslik.

Sarnaselt on võimalik teha plaadiümbrist ka mitmele plaadile.


Plaadiümbrise tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud plaadiümbris.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Mitme plaadi jaoks ümbrist soovid?
  • Milline värv Sulle meeldiks?
  • Kaunistuseks saab nahale voolida pea ükskõik millise Sulle meeldiva kirja / mustri, pildi, märgi, nime või hoopis pühenduse (kui plaat rhk kingituseks on).
Nahast valmistatud plaadiümbris
Nahast valmistatud plaadiümbris

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Nahast tooted erinevatele andmekandjatele

Valmistame igasuguses mõõdus albumeid, nahast menüü-, raamatu- ja märkmikukaasi, nahast karpe ja plaadiümbriseid. Kõik tööd valmivad tellija soovitud mõõdu ja mahutavusega ning kaunistuseks saame nahale voolida ükskõik millise pildi või mustri.

Sul on mõni selline andmekandja, mida soovid nahksesse ümbrisesse panna kuid siin nimekirjas seda pole? Kirjuta Wanakuramusele kiri ning uuri töö teostuse koha!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!


Tule Wanakuramuse töötuppa XXIII Mardilaadal Tallinnas Saku Suurhallis ning meisterda ise midagi nahkset!

Liitu ka FB Wanakuramuse töötoaga ning jaga kuulutust teistelegi!

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit: Kava ja muu asjakohane info
XXIII Mardilaat Tallinnas Saku Suurhallis – Facebooki leht

XXIII MardiLaat Saku Suurhallis saab alguse 7ndal novembril 2019 ning kestab neljal päeval.

Selle aasta teema keskendub ajatutele käsitööoskustele ja meistritele. Selle tähistuseks on Wanakuramustele sel aastal laiem paik ette nähtud ning töötoa pidamiseks igati soodsad tingimused loodud.

Töötoas saab valmistada nii väiksemaid ja lihtsamaid esemeid aga võib ette võtta ka suuremat sorti töö. Wanakuramuse valvsa pilgu all saavad kõik hakkama – töötuba sobib nii suurtele kui väikestele, nii noortele kui vanadele.