Plaadiümbris

Kohane hoiuvahend sinu plaatidele, mis endas peidavad sulle armsaid mälestusi ja kalleid lugusid.

Kas oled kunagi mõelnud ise kellelegi plaadi teha? Võib olla mängid ise pilli, laulad või loed enda kirjutatud luuletusi või jutte sinna peale? Selline plaadiümbris on mõnele väga erilisele plaadile igati paslik.

Sarnaselt on võimalik teha plaadiümbrist ka mitmele plaadile.

Nahast plaadiümbris vinüülplaatidele

Viinüülplaatidele valmistatud nahast ümbris, mis seestpoolt on toestatud 3mm kasevineeriga, et pakkuda sisule igakülgset hoitust ja kaitset. Piltidel on plaadiümbrisesse mõeldud mahutada kaks vinüülplaati. Esikaane siseküljel on väikesed taskud, mille külge saab kinnitada plaatidele salvestatud lugude nimekirja.

Nahast plaadiümbris CD või DVD plaadile

Nahast plaadiümbris CD või DVD mõõdus plaadile. Väiksemale plaadile sobib teha plaadiümbrist ka ilma vineerist sisuta ning kasutada selleks hästi paksu nahka. Sarnaselt ülal näidatud plaadiümbrisele saab teha ka väikese plaadiümbrise mitme plaadi jaoks; on ka võimalik sisse teha eraldi mitu taskut.


Plaadiümbrise tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud plaadiümbris.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millises mõõdus plaatidele kaasi soovid (diameeter)?
  • Mitu plaati peaks ümbris mahutama?
  • Milline värv Sulle meeldiks?
  • Kaunistuseks saab nahale voolida pea ükskõik millise Sulle meeldiva kirja / mustri, pildi, märgi, nime või hoopis pühenduse (kui plaat rhk kingituseks on).
Nahast valmistatud plaadiümbris
Nahast valmistatud plaadiümbris
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast tooted erinevatele andmekandjatele

Valmistame igasuguses mõõdus albumeid, nahast menüü-, raamatu- ja märkmikukaasi, nahast karpe ja plaadiümbriseid. Kõik tööd valmivad tellija soovitud mõõdu ja mahutavusega ning kaunistuseks saame nahale voolida ükskõik millise pildi või mustri.

Sul on mõni selline andmekandja, mida soovid nahksesse ümbrisesse panna kuid siin nimekirjas seda pole? Kirjuta Wanakuramusele kiri ning uuri töö teostuse koha!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!