Skip NavigationSisukord

Plaadiümbris

Kohane hoiuvahend sinu plaatidele, mis endas peidavad sulle armsaid mälestusi ja kalleid lugusid.

Kas oled kunagi mõelnud ise kellelegi plaadi teha? Võib olla mängid ise pilli, laulad või loed enda kirjutatud luuletusi või jutte sinna peale? Selline plaadiümbris on mõnele väga erilisele plaadile igati paslik.

Nahast plaadiümbris. Käsitöö.
Nahast plaadiümbris. Kaunistuseks käsitsi voolitud pealkiri ja muster. Nahakihtide vahel kasutasime õmbrise alumisele osale lamineeritud pappi, et ümbrisele lisatoestust anda.


Plaadiümbrise tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud plaadiümbris.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Mitme plaadi jaoks ümbrist soovid?
  • Milline värv Sulle meeldiks?
  • Kaunistuseks saab nahale voolida pea ükskõik millise Sulle meeldiva kirja / mustri, pildi, märgi, nime või hoopis pühenduse (kui plaat rhk kingituseks on).


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Nahast tooted fotodele, plaatidele ja muudele andmekandjatele

Nahast fotoalbumid, fotokarbid ja plaadiümbrised.

Sulle võivad huvi pakkuda ka:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!