Skip Navigation

Nahast märkmikukaaned

Märkmikukaaned valmistame käsitsi taimpargitud nahast. Et märkmikukaaned saaks uhkemad, ka isiklikumad, võib kaantele valida ükskõik millise meeldiva pildi või märgi, mille nahale voolime. Tihti on soovitud kaantele ka initsiaale.

Nahkkaaned märkmikule


Märkmikule kaante valmistamisest

Pildike, kiri, muster kaantele võib saada tõesti pea ükskõik milline Sulle meeldib. Meil on üsnagi lai värvivalik ning kokkuleppel on võimalik pildike kaantel ka mitmevärviliseks maalida. Kaanepaari saab teha õmbluste või nahkpõimega.

Nahkkaante mõõdud

Kaante meisterdamisel lepime kokku, millisele märkmiku mõõdule kaaned teeme.

Meie valmistatud märkmikukaasi on tihti kingituseks tellitud. Sel juhul on hea, kui kõrva taha paned, et millises mõõdus märkmik kingituse saajale kõige rohkem meeldib (A5, A6 näiteks ning kas kalendermärkmik või on sel kasutaja jaoks mingi teine otstarve ning sestap ka sisu teistsugune). Sedasi saab kingitus igati kasulik. Kui kasutusel olev märkmik on täis saanud, võib kaaned hõlpsalt panna uue märkmiku katteks.

Lisad kaante vahel

Kaante sisemisele küljele on võimalik paigutada igasuguseid erinevaid panipaiku ja taskuid, lisada järjehoidja, kinnise.

Näiteks lahtiste paberilehtede hoiustamiseks, visiitkaartidele, plastkaartidele (on see siis ukse võtmekaart või pangakaart, mida tihti tarvis läheb ning soovitakse käepärast hoida). Lisada võib järjehoidja või ka mitu, pliiatsihoidja ning kinnis kaantele võib saada truki, pandla, metallnupu või seotava paelaga.


Märkmikukaante tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kaaned.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Mis mõõdus märkmikule nahkkaasi soovid (A6, A5, A4 või mõnda teist mõõtu)? Võid kohe ka mõõta märkmiku üle – meid huvitab kaane pikkus ja laius (suletult) ning selja paksus.
  • Kas soovid kaante sisse ka mõnda taskut kaartidele või paberitele, järjehoidjat, pliiatsile panipaika?
  • Kas soovid, et saaksid kaanepaari pealt ka sulgeda nööri või trukiga, pandlaga?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime kaantele ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis)
Nahast märkmikukaaned
Nahast märkmikukaaned “Lõvi ja Vähk”, seestpoolt

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Nahast tooted erinevatele andmekandjatele

Valmistame igasuguses mõõdus albumeid, nahast menüü-, raamatu- ja märkmikukaasi, nahast karpe ja plaadiümbriseid. Kõik tööd valmivad tellija soovitud mõõdu ja mahutavusega ning kaunistuseks saame nahale voolida ükskõik millise pildi või mustri.

Sul on mõni selline andmekandja, mida soovid nahksesse ümbrisesse panna kuid siin nimekirjas seda pole? Kirjuta Wanakuramusele kiri ning uuri töö teostuse koha!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!

Teemad sellel lehel
Käsitsi valmistatud nahkesemed. Nahakambris valmivad kõik esemed otsast lõpuni käsitööna, nii on käsitsi valmistatud ka iga viimanegi kui ese siin pildil.


Meile saab kirjutada: [email protected]


Ja meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn


Lehekülje sisukord

Teemad sellel lehel