Märkmikukaaned

Märkmikukaaned valmistame käsitsi taimpargitud nahast. Et märkmikukaaned saaks uhkemad, ka isiklikumad, võib kaantele valida ükskõik millise meeldiva pildi või märgi, mille nahale voolime. Tihti on soovitud kaantele ka initsiaale.

Nahkkaaned märkmikule


Märkmikule kaante valmistamisest

Pildike, kiri, muster kaantele võib saada tõesti pea ükskõik milline Sulle meeldib.
Meil on üsnagi lai värvivalik ning kokkuleppel on võimalik pildike kaantel ka mitmevärviliseks maalida.

Nahkkaante mõõdud

Kaante meisterdamisel lepime kokku, millisele märkmiku mõõdule kaaned teeme.

Meie valmistatud märkmikukaasi on tihti kingituseks tellitud. Sel juhul on hea, kui kõrva taha paned, et millises mõõdus märkmik kingituse saajale kõige rohkem meeldib (A5, A6 näiteks ning kas kalendermärkmik või on sel kasutaja jaoks mingi teine otstarve ning sestap ka sisu teistsugune). Sedasi saab kingitus igati kasulik. Kui kasutusel olev märkmik on täis saanud, võib kaaned hõlpsalt panna uue märkmiku katteks.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Lisad kaante vahel

Kaante sisemisele küljele on võimalik paigutada igasuguseid erinevaid panipaiku ja taskuid, lisada järjehoidja, kinnise.

Näiteks lahtiste paberilehtede hoiustamiseks, visiitkaartidele, plastkaartidele (on see siis ukse võtmekaart või pangakaart, mida tihti tarvis läheb ning soovitakse käepärast hoida). Lisada võib järjehoidja või ka mitu, pliiatsihoidja ning kinnis kaantele võib saada truki, pandla, metallnupu või seotava paelaga.

Teised nahast kaaned ja albumid Wanakuramuselt

Meil on valmistatud teisigi väga põnevaid nahkkaasi. Näiteks raamatukaasi ei ole meil tehtud mitte ainult raamatu kaante kaitseks vaid ka selliseid, millise vahele saad oma raamatu köita. Sisuks võivad olla nii ainult jutud kui ka pildid ja kirjutised vaheldumisi.

Kui otsid aga just ainult piltidele- fotodele väärilist hoidjat, siis vaata ka meie meisterdatud nahkkaantega fotoalbumeid.
Restoranidele, pubidele, baaridele aga pakume menüükaante valmistamist.