Nahast menüükaaned

Menüüd loeb klient enne otsustamist ning menüü on sedasi kui visiitkaart, mis annab maitset roogadest ja joogipoolisest, mida pakutakse. Sisu ilma vormita on poolik.

Menüü on selline ese, mida tõenäoliselt kasutatakse ka väga palju – lehitsetakse kordi päevas ning kehvemast materjalist kaanepaar ei pruugi kuigi kaua kena kesta. Ehtsast taimpargitud nahast menüükaaned aga koguvad aja ja kulutamisega endale ainult ilu juurde ning esitlevad klientidele Sinu parimaid pakkumisi aastaid.

Menüükaante valmistamisest

Kaantele saab kaunistuseks tellida omale meeldiva mustri, kirja, pildikese või märgi. Tõenäoliselt võid Sa meelelahutus- või toitlustusasutuse tarvis soovida menüü kaanele logo. Seda tuleb otsustada, kui pilti juurde vaadata on, kuid võib olla on meil mõistlikum logo kaantele hoopis pressida. Selleks on kõik eeldused olemas ning ka selline töö on teostatav.

Värve on meil üsna mitu ning soovi korral saab kaunistuseks tehtu maalida ka mitme tooniga.

Kaante mõõdud

Mõõdu osas lepime tellimisel täpselt kokku – meil mingisugseid piiranguid ei ole ei kujule ega mõõdule. Anna meile teada, millises mõõdus lehtedel menüüd soovid oma külalistele esitada.


Menüükaante tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kaaned.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millises mõõdus menüükaasi soovid (näiteks ka selle järgi, millises mõõdus sisu sinna plaanitud on)?
  • Kas soovid, et saaksid kaanepaari pealt ka sulgeda nööri või trukiga, pandlaga?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime kaantele ka mõne pildi, mustri või nimetähed? Mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis.
Nahast valmistatud menüükaaned seest. Kaantel on nahast pael, millega lehed sisse köita. Käsitöö.
Menüükaaned seest
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast tooted erinevatele andmekandjatele

Valmistame igasuguses mõõdus albumeid, nahast menüü-, raamatu- ja märkmikukaasi, nahast karpe ja plaadiümbriseid. Kõik tööd valmivad tellija soovitud mõõdu ja mahutavusega ning kaunistuseks saame nahale voolida ükskõik millise pildi või mustri.

Sul on mõni selline andmekandja, mida soovid nahksesse ümbrisesse panna kuid siin nimekirjas seda pole? Kirjuta Wanakuramusele kiri ning uuri töö teostuse koha!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!