Menüükaaned

Menüüd loeb klient enne otsustamist ning menüü on sedasi kui visiitkaart, mis annab maitset roogadest ja joogipoolisest, mida pakutakse. Sisu ilma vormita on poolik.

Nahast kaaned menüüle

Menüü on selline ese, mida tõenäoliselt kasutatakse ka väga palju – lehitsetakse kordi päevas ning kehvemast materjalist kaanepaar ei pruugi kuigi kaua kena kesta. Ehtsast taimpargitud nahast menüükaaned aga koguvad aja ja kulutamisega endale ainult ilu juurde ning esitlevad klientidele Sinu parimaid pakkumisi aastaid.

Nahast menüükaaned valmistame otsast lõpuni käsitsi.


Menüükaante valmistamisest

Kaantele saab kaunistuseks tellida omale meeldiva mustri, kirja, pildikese või märgi. Tõenäoliselt võid Sa meelelahutus- või toitlustusasutuse tarvis soovida menüü kaanele logo. Seda tuleb otsustada, kui pilti juurde vaadata on, kuid võib olla on meil mõistlikum logo kaantele hoopis pressida. Selleks on kõik eeldused olemas ning ka selline töö on teostatav.

Värve on meil üsna mitu ning soovi korral saab kaunistuseks tehtu maalida ka mitme tooniga.

Kaante mõõdud

Mõõdu osas lepime tellimisel täpselt kokku – meil mingisugseid piiranguid ei ole ei kujule ega mõõdule. Anna meile teada, millises mõõdus lehtedel menüüd soovid oma külalistele esitada.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kaaned Wanakuramuselt

Nahkaasi on meil valmistatud veelgi. Märkmikukaasi valmistame igasuguses mõõdus märkmikele, lisada saab taskuid, järjehoidja, kinnituse, pliiatsihoidja. Raamatukaaned aga on meil mõeldud nii juturaamatu kaante kaitseks kui ka oma raamatu köitmiseks.