Kotid ja portfellid

Nahast koti valmistamisel võtame arvesse, mida sinna mahutada soovitakse ning sedasi leiame sobivad mõõdud, taskute- panipaikade vajaliku hulga. Kott saab isikupärane ja eriline ning selle kaunistamiseks võime nahale voolida Sulle meeldiva mustri või pildi.

Siit lehelt leiad tee kõikide meie portfellide ja kottideni. Meil on neid igasuguses mõõdus. On väga suuri ja mahukaid portfelle ja väiksemaid sülarvutikotte. Siin on kandekotid ja õlakotid, mis mahutavad Sinu päeva jaoks tarvilise ning väiksemad kotid ja käekotid, kuhu kompaktselt jalutuskäiguks või muidu lahedasti vaba aja veetmiseks esmavajalik pakkida. On ka sellised kotid, mida saab vööl kanda ning kaela riputatavad kerged väikesed kotid. Ja ärgem unustagem ka tualett- tarvete kotti!

Nahast kotte ja portfelle valmistame nii meestele kui naistele

Nahast koti valmistamine

Me mõtleme nii, et igaüks teab oma vajadusi ise kõige paremini hinnata ning seepärast pakumegi, et tellitav kott saab nii nagu kokku lepime. Seda nii mõõdu, kuju, taskute arvu kui värvi- mustri poolest. Kõik esemed valmivad meil otsast lõpuni käsitsi ning see võimaldab meil nahast välja lõigata ükskõik mida. Sellest tulenevalt ei olegi ka mingisuguseid piiranguid ei mõõdu ega muu osas.

See ei tähenda muidugi, et pead lõike või joonise ise valmis tegema – kui Sul on välja mõeldud, mida kotti mahutada soovid, kirjuta meile julgesti, siis saame aidata kaasa mõelda ja pakkuda Sulle lahendusi.

Muidugi võid tellida ka juba siin albumites näha olevatele kottidele- portfellidele sarnaseid. Omanäoliseks saab koti muuta sellele voolitud mustri või pildiga. Ka mustri või pildi osas ei pea Sul olema valmis kavandit. Soovi korral võid meile lihtsalt nimetada kas mõne meeldiva looma, linnu, märgi või sümboli, mida soovid, et me kindlasti kasutaksime.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!