Kotid ja portfellid

Nahast koti valmistamisel võtame arvesse, mida sinna mahutada soovitakse ning sedasi leiame sobivad mõõdud, taskute- panipaikade vajaliku hulga. Kott saab isikupärane ja eriline ning selle kaunistamiseks võime nahale voolida Sulle meeldiva mustri või pildi.

Siit lehelt leiad tee kõikide meie portfellide ja kottideni. Meil on neid igasuguses mõõdus. On väga suuri ja mahukaid portfelle ja väiksemaid sülarvutikotte. Siin on kandekotid ja õlakotid, mis mahutavad Sinu päeva jaoks tarvilise ning väiksemad kotid ja käekotid, kuhu kompaktselt jalutuskäiguks või muidu lahedasti vaba aja veetmiseks esmavajalik pakkida. On ka sellised kotid, mida saab vööl kanda ning kaela riputatavad kerged väikesed kotid. Ja ärgem unustagem ka tualett- tarvete kotti!

Nahast kotte ja portfelle valmistame nii meestele kui naistele

Soovid rohkem infot?
Üleval olevatelt viidetelt jõuad järgmisele lehele ning saad lugeda üksikasjalikumalt kottide ja portfellide valmistamise, mõõtude, tegumoe ja ülesehituse, värvivaliku, nahale voolitavate mustrite ja piltide ning tellimise kohta.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!