Kotid ja portfellid

Nahast koti valmistamisel võtame arvesse, mida sinna mahutada soovitakse ning sedasi leiame sobivad mõõdud, taskute- panipaikade vajaliku hulga. Kott saab isikupärane ja eriline ning selle kaunistamiseks võime nahale voolida Sulle meeldiva mustri või pildi.

Siit lehelt leiad tee kõikide meie portfellide ja kottideni. Meil on neid igasuguses mõõdus. On väga suuri ja mahukaid portfelle ja väiksemaid sülarvutikotte. Siin on kandekotid ja õlakotid, mis mahutavad Sinu päeva jaoks tarvilise ning väiksemad kotid ja käekotid, kuhu kompaktselt jalutuskäiguks või muidu lahedasti vaba aja veetmiseks esmavajalik pakkida. On ka sellised kotid, mida saab vööl kanda ning kaela riputatavad kerged väikesed kotid. Ja ärgem unustagem ka tualett- tarvete kotti!

Nahast kotte ja portfelle valmistame nii meestele kui naisteleNahast koti valmistamine

Käsitsi valmistatud taimpargitud täisnahast

Kõik meie valmistatud esemed on tehtud käsitsi ning ehtsast nahast (taimpark). Koti või portfelli saad tellida ükskõik millises omale sobivas mõõdus. Lisaks pakume me käsitsi voolitud pilte ja mustreid, mis samuti võivad ollaSinu enda valitud või isegi joonistatud. Meil on palju ilusaid värvitoone – neid näed siin veebilehel pildialbumitest. Piltidel on palju erinevaid tehtud töid ning need ei ole mõeldud tähistamaks piirangut (et mida teha saab), vaid inspiratsiooniks! Kõike saab kohandada Sinu soovile ja vajadustele vastavalt.

Käsitsi voolitud pildid ja mustrid

Sinu tellitava eseme kaunistamiseks pakume me käsitsi voolitud pilte ja mustreid. Mõned tellijad on otsustanud ka initsiaalide ja isegi nime kasuks. Kui Sul ühtegi kindlat soovi ei ole meelel, siis võid pildi või mustri valiku ka meile jätta. Võid ka lihtsalt nimetada, et millist märgikest või muud elementi pildilt/mustrilt kindlasti leida soovid ja me teeme selle teoks.

Nahale voolitud pildid ei ole muidugi kohustuslikud – ükskõik millise eseme saab teha ka ilma pildita.

Stiil ja ülesehitus

Nahast osised saab ühendada kas õmbluste (tugeva vahatatud polüesterniidga) või nahkpõimega. Kui valid niidi või nahariba jaoks eseme põhivärvile kontrastse tooni, saab jälle omamoodi huvitavaid ja isesuguseid tulemusi. Põimimise viise on ka mitmeid, need mõjuvad ühtalsi alati ka omaette dekoratsoioonina.

Kinnitusteks on pakkuda metallist pandlaid, kotilukke, magnetlukke/magneteid. Kinnituse valik muidugi peaks sõltuma koti kasutusest ja suurusest ka. Õlarihmad teeme samuti pandlaga, et saaksid selle pikkust veidi reguleerida. Suuremate kottide ja portfellida jaoks soovitame ka suurte taskute nurgad lisaks õmblustele neetida.

Mõõtude jaoks võid meile kirjutada mida soovid kotti mahutada ning millistele väiksematele esemetele eraldi väiksemaid taskuid koti sisse sooviksid. Näiteks – kui sa tahad, et kotti mahuks sülearvuti, märkmik ning mõned väiksemad esemed (mobiiltelefon, rahakott, võtmed), siis saame nende järgi juba peamised mõõdud ja taskute paigutuse välja pakkuda. Kui Sa mõnes pildialbumis aga juba sobivat kotti märkasid, siis võid ka meile selle kohta viite kirjas lisada.

Meil on palju ilusaid värvitoone – kindlasti leiad meeldiva nende hulgast. Värve saab samuti vaadata siin veebilehel pildialbumitest.


Telli nahast kott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks üldmõõdud.
  • Kui palju on sul tavaliselt kaasas selliseid esemeid, millistele sooviksid eraldi taskut? See võib olla telefon või rahakott, võtmekimp või prillid, mida tahad teistest käepäraselt eraldi hoida. Sellest saame teada, kui palju väiksemaid taskuid kotile planeerida.
  • Kas teeme kotile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saad endale sellise portfelli, mis on Sinu “näo” järgi tehtud ning Sa tunned sellest rõõmu ja saad sellest kasu aastakümneid.

Nahast portfell mitme taskuga, seestpoolt. Valmistatud käsitsi taimpargitud nahast.
Nahast portfell mitme taskuga, seestpoolt


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!