Käekotid

Nahast valmistatud käekotid ja väikesed õlakotid naistele.

Käekotid valmivad käsitööna taimpargitud nahast. Sedasi saame kokku leppida täpselt kõik asjaolud, et sinu kott saaks sinu vajadustele vastav, meelepärane ning et saaksid sellest maksimaalset kasu.

Koti kaunistuseks pakume nahale voolitud mustreid. Mustrid voolime nahale samuti käsitsi ning sedasi on meil võimalik kaunistuseks teha käekotile pea ükskõik milline sinu valitud pilt.

Käekotid Wanakuramuselt

Valikuvõimalused käekoti tellimisel

Kõik käekotid valmistame taimpargitud täisnahast otsast lõpuni käsitsi. Lisaks ilmsetele eelistele võimaldab selline tegutsemisviis meil alati vastu tulla pisemaski kui detailis. Siin on mõned näited sellest, mille üle Sul endal kotti tellides võimalik otsustada on:

  • Käekoti mõõdud.
  • Taskute suurus ja arv.
  • Kinnis (näiteks magnetlukk, pannal, pistlukk).
  • Õlarihma pikkus / reguleerimise võimalus pandlaga / kinnitus karabiinidega või ilma.
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kaunistuseks nahale käsitsi voolitud Sinu valitud muster või pilt.
  • Käekoti värv.

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea. Ava järgnev tellimisvorm – leiad sellelt eest mõned küsimused, millele algatuseks vastust ootame. Nõnda saabki Sinu uus käekott alguse.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Nahast kotte Wanakuramuselt

Meil on valmistatud väga erinevaid kotte. Suurema koti otsinguil võivad Sind köita meie valmistatud õlakotid ja portfellid. Mõlemite hulgast leiavad endale sobiva nii mehed kui naised. Mahukuse poolest hiilgab eelmistele vääriliselt ka kandekott.

Kergetest väiksematest kottidest on meil aga välja näidata veel hulk vöökotte ja kaelakotte. Saunaõhtule aga saab nüüd minna pidulikult nahast tualett- tarvete kotiga.