Sisukord

Käekotid

Nahast valmistatud käekotid ja väikesed õlakotid naistele.

Käekotid valmivad käsitööna taimpargitud nahast. Sedasi saame kokku leppida täpselt kõik asjaolud, et sinu kott saaks sinu vajadustele vastav, meelepärane ning et saaksid sellest maksimaalset kasu.

Koti kaunistuseks pakume nahale voolitud mustreid. Mustrid voolime nahale samuti käsitsi ning sedasi on meil võimalik kaunistuseks teha käekotile pea ükskõik milline sinu valitud pilt.

Nahast käekott
Nahast käekott “Metsik lõuna”, pilt koti sisuosast


Nahast käekotid

Soovid rohkem infot?

Liigu ülal esitatud valikutest edasi järgmisele lehele – sealt leiad rohkem fotosid ja koos nendega ka täpsemaid kirjeldusi käekottide kohta.


Nahast käekoti valmistamisest

Käsitsi valmistatud taimpargitud täisnahast

Kõik meie valmistatud käekotid on tehtud käsitsi ning ehtsast nahast. Kõik nahast tükid, mida koti valmistamiseks vaja läheb, lõikame välja käsitsi ning õmbleme kokku samuti käsitsi. Selline tegutsemine ei ole mitte ainult romantika pärast meil valitud siiski, vaid annab eelised, mida tööstuslikult tootes on raske korda saata.

Mõõdud ja taskute arv

Käekoti saad tellida ükskõik millises omale sobivas mõõdus. Nagu eelpool nimetet, lõikame me kõik välja käsitsi ning seetõttu ei ole mingisuguseid piiranguid ei mõõdule, kujule ega tegumoele. Kõik pildid albumites on inspiratsiooniks ning kõike saab kohandada nii nagu vaja.

Pildid ja mustrid

Lisaks pakume me käsitsi voolitud pilte ja mustreid, mis samuti võivad olla Sinu enda valitud või ka enda joonistatud. Kui Sul ühtegi kindlat soovi ei ole meelel, siis võid pildi või mustri valiku ka meile jätta. Võid ka lihtsalt nimetada, et millist märgikest või muud elementi pildilt/mustrilt kindlasti leida soovid ja me teeme selle teoks. Mõned tellijad on otsustanud ka initsiaalide, logo, pühenduse või nime kasuks. Pildid ja mustrid ei ole muidugi kohustuslikud.

Värvid ja viimistlus

Meil on palju ilusaid värvitoone – kindlasti leiad endale meelepärase. Värvid, mida kasutame imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha ega hakka pragunema. Nahast kotid saavad viimistletud ka vetthülgava määrdega ning vahatatud niiskuse kaitseks. Kõikide meie tööde ääred on alati korrektselt viimistletud. Siin ei ole küsimus ainult ilus vaid väljapoole jäävatest viimistlemata äärtest on niiskusel lihtne nahka sisse pugeda.

Õmblused ja nahkpõime

Nahast käekoti jaoks lõigatud tükid saab ühendada kas õmbluste (väga tugeva vahatatud polüesterniidga) või nahkpõimega. Kui valid niidi või nahariba jaoks eseme põhivärvile kontrastse tooni, saab jälle omamoodi huvitavaid ja isesuguseid tulemusi. Põimimise viise on ka mitmeid, need mõjuvad ühtlasi alati ka omaette dekoratsoioonina.

Kinnised jm metallosised

Käekoti kinnitusteks on pakkuda metallist pandlaid, kotilukke, magnetlukke, magneteid. Kinnituse valik muidugi peaks sõltuma koti kasutusest ja suurusest. Põnev variant koti sulgemiseks on ka nö viikingi stiilis rihma ja aasga kinnis, mis on nii imeliselt lihtne ja samas vägagi kindel lukk.

Õlarihmad teeme samuti pandlaga, et saaksid selle pikkust veidi reguleerida (valikuline – võib ka kindla pikkuse leppida).Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Siiliga käekott. Valmistatud taimparknahast käsitööna.
Siiliga nahast käekott


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Nahast kotid ja portfellid

Nahast kotid ja portfellid WanakuramuseltOtsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!