Nahast käekotid

Nahast valmistatud käekotid ja väikesed õlakotid naistele.

Sarnased nahast väiksemad käekotid
Sarnased nahast valmistatud väiksemad käekotid

Käekotid valmivad käsitööna taimpargitud nahast. Sedasi saame kokku leppida täpselt kõik asjaolud, et sinu kott saaks sinu vajadustele vastav, meelepärane ning et saaksid sellest maksimaalset kasu.

Koti kaunistuseks pakume nahale voolitud mustreid. Mustrid voolime nahale samuti käsitsi ning sedasi on meil võimalik kaunistuseks teha käekotile pea ükskõik milline Sinu valitud pilt.

Käekott saab Sulle sobivas mõõdus ning valikus on mitmeid ilusaid värvitoone!

Teemad sellel lehel

Nahast käsitsi valmistatud käekotid


Nahast käekoti valmistamisest

Käsitsi valmistatud taimpargitud täisnahast

Kõik meie valmistatud käekotid on tehtud käsitsi ning ehtsast nahast. Kõik nahast tükid, mida koti valmistamiseks vaja läheb, lõikame välja käsitsi ning õmbleme kokku samuti käsitsi. Selline tegutsemine ei ole mitte ainult romantika pärast meil valitud siiski, vaid annab eelised, mida tööstuslikult tootes on raske korda saata.

Mõõdud ja taskute arv

Käekoti saad tellida ükskõik millises omale sobivas mõõdus. Nagu eelpool nimetet, lõikame me kõik välja käsitsi ning seetõttu ei ole mingisuguseid piiranguid ei mõõdule, kujule ega tegumoele. Kõik pildid albumites on inspiratsiooniks ning kõike saab kohandada nii nagu vaja.

Väikesele käekotile on soovi korral võimalik sisse õmmelda juba ka näiteks mõned kaarditaskud, münditasku ja vahest ka klapiga tasku rahale või dokumentidele. Nõnda ei pruugi sa oma väikeses kotis korraga kaasas kanda ka eraldi rahakotti.

Pildid ja mustrid

Lisaks pakume me käsitsi voolitud pilte ja mustreid, mis samuti võivad olla Sinu enda valitud või ka enda joonistatud. Kui Sul ühtegi kindlat soovi ei ole meelel, siis võid pildi või mustri valiku ka meile jätta. Võid ka lihtsalt nimetada, et millist märgikest või muud elementi pildilt/mustrilt kindlasti leida soovid ja me teeme selle teoks. Mõned tellijad on otsustanud ka initsiaalide, logo, pühenduse või nime kasuks. Pildid ja mustrid ei ole muidugi kohustuslikud.

Pruun nahast käekott Martna saaniteki mustriga. Koti sees on ka kaarditaskud, münditasku ja aknaga dokumenditaskud.
Pruun nahast käekott Martna saaniteki mustriga. Koti sees on ka mõned kaarditaskud, eraldi klapi alla suletav tasku ning paar aknaga dokumenditaskut.

Värvid ja viimistlus

Meil on palju ilusaid värvitoone – kindlasti leiad endale meelepärase. Värvid, mida kasutame imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha ega hakka pragunema. Nahast kotid saavad viimistletud ka vetthülgava määrdega ning vahatatud niiskuse kaitseks. Kõikide meie tööde ääred on alati korrektselt viimistletud. Siin ei ole küsimus ainult ilus vaid väljapoole jäävatest viimistlemata äärtest on niiskusel lihtne nahka sisse pugeda.

Õmblused või nahkpõime

Nahast käekoti jaoks lõigatud tükid saab ühendada kas õmbluste (väga tugeva vahatatud polüesterniidga) või nahkpõimega. Kui valid niidi või nahariba jaoks eseme põhivärvile kontrastse tooni, saab jälle omamoodi huvitavaid ja isesuguseid tulemusi. Põimimise viise on ka mitmeid, need mõjuvad ühtlasi alati ka omaette dekoratsoioonina.

Nahast pruun käekott rebasega. Kott on kokku pandud nahkpõimega.
Nahast pruun käekott rebasega. Kotti hoiab koos nahkpõime.

Kinnised jm metallosised

Käekoti kinnitusteks on pakkuda metallist pandlaid, kotilukke, magnetlukke, magneteid. Kinnituse valik muidugi peaks sõltuma koti kasutusest ja suurusest.
Põnev variant koti sulgemiseks on ka nö viikingi stiilis rihma ja aasaga kinnis, mis on nii imeliselt lihtne ja samas vägagi kindel lukk.

Õlarihma teeme käekotile kas pandlaga, et saaksid selle pikkust veidi reguleerida või lepime kokku kindla rihma pikkuse. Lisaks võib soovi korral õlarihma ühendamiseks ka selle külge pisikesed metallist karabiinid kinnitada.

Nahast nelja taskuga käekott
Nahast nelja taskuga käekott, mille kinniseks on lihtne aga tõhus rihmast ja aasast koosnev lukk.

Nahast käekoti tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?
Pruun nahast käekott, seestvaates. Kotil on kokku kolm taskut.
Pruun kolme taskuga nahast käekott seestvaates
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Valmistame taimparknahast kotte ja portfelle igasuguses mõõdus, kujus, erineva pildi ja värvitooniga.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest – oleme meisterdanud nahast kotte nii meestele kui naistele, nii väiksemaid kui suuremaid ning mõned nende hulgas ka erilisemateks otstarveteks. Vaata linkidelt ka teisi meie tehtud nahast kotte:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!