Sisukord

Erinevad nahast käekotid

Lillemustriga ümar mnahast käekott
Lillemustriga ümar nahast käekott

Pakume igasuguse moe ja mõõduga nahast käekottide valmistamist ning siin lehel ongi mõndadest sellistest täidetud erisoovidest kena ülevaade.

Sisukord


Nahast erisugused käekotid

Käekottide mõõtudest

Nendel fotodel on väga erineva mõõdu ja taskute arvuga käekotid. Rohkem informatsiooni leiad iga pildi allkirjast, kui vaatad seda suure pildina. Kui soovid endale sarnast käekotti, siis tellimisel saad kõiki mõõte ja muid üksikasju täpsustada..


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Kui soovid, saad siit lugeda nahast käekottide valmistamise kohta, et tellimisel valikuid täpsemalt kaaluda: käekottide tegumood ja ülesehitus, kinnised, kaunistuseks voolitavad pildid ja mustrid, erinevad värvid.

Punane lukuga nahast käekott, vaade koti sisse. Taimpargitud nahk.
Punane lukuga nahast käekott, vaade koti sisse


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Ehtsast nahast kotid


Väikesed nahast kotid

Pakume ka teistsugused mudelid väikeseid nahast kotte, ka meesterahvastele, millesse mahutada kõik see, mida soovitakse ulatuses hoida.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!