Skip NavigationSisukord

Erinevad nahast käekotid

Käekotte on meil valmistatud juba väga erinevaid ning see võiks julgustada järgmist tellijat just endale igati sobivat ja meeldivat kotti tellima – nii sisu kui väljanägemise poolest.

Et meil on Nahakambris kõik tööd käsitööd, siis ei ole mingisuguseid piiranguid sellele, millise kujuga või mõõduga nahast midagi välja tarvis lõigata on. Niisiis võib saada käekott kandilisem või ümaram, piklikum või ruudukujulisem, suurem või väiksem.

Nahast erisugused käekotid

Kui Sul on mõni selline pildike, kiri või muster, mis Sulle nii väga meeldib, mida kalliks ja lähedaseks pead – siis saada meile sellest pilt ning me voolime selle nahale. Naha vormime aga kenaks käekotiks ning sedasi saad seda pilti endaga alati igal pool kaasas kanda!

Käekottide mõõtudest

Nendel fotodel on väga erineva mõõdu ja taskute arvuga käekotid. Rohkem informatsiooni leiad iga pildi allkirjast, kui vaatad seda suure pildina.
Kõiki mõõte saab muuta.


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Lillemustriga ümar käekott. Käsitsi tehtud taimpargitud nahast.
Lillemustriga ümar käekott


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!