Erinevad nahast käekotid

Käekotte on meil valmistatud juba väga erinevaid ning see võiks julgustada järgmist tellijat just endale igati sobivat ja meeldivat kotti tellima – nii sisu kui väljanägemise poolest.

Et meil on Nahakambris kõik tööd käsitööd, siis ei ole mingisuguseid piiranguid sellele, millise kujuga või mõõduga nahast midagi välja tarvis lõigata on. Niisiis võib saada käekott kandilisem või ümaram, piklikum või ruudukujulisem, suurem või väiksem.

Nahast erisugused käekotid

Kui Sul on mõni selline pildike, kiri või muster, mis Sulle nii väga meeldib, mida kalliks ja lähedaseks pead – siis saada meile sellest pilt ning me voolime selle nahale. Naha vormime aga kenaks käekotiks ning sedasi saad seda pilti endaga alati igal pool kaasas kanda!


Käekottide mõõtudest

Nendel fotodel on väga erineva mõõdu ja taskute arvuga käekotid. Rohkem informatsiooni leiad iga pildi allkirjast, kui vaatad seda suure pildina.
Kõiki mõõte saab muuta.

Käekoti tellimisest

Ava järgnev tellimisvorm. Sellelt leiad eest mõned küsimused, millele esiotsa vastust ootame, et Sulle parimat lahendust pakkuda.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast käekotid Wanakuramuselt

Tänaseks on meil mitmeid erisuguseid käekotte tehtud. Kellele loomad ja loodus lähedased, leiavad kindlasti nahkpõime ja loodupiltidega “Metsikud” käekotid enda hingele sobivad.

Väikesed ilusad nahast kaaslased, käekotid mis mahutavad mõned pisesemed (telefoni, võtmed) ning millistele on ruumi kokkuhoiu mõttes juba rahakott sisse ehitatud – Sa ei taha temast kunagi enam loobuda, sest ta teenib Sind nii pidus kui töös.

Ja siis on veel need Wanakuramuse “Naised – veidi uhkevõitu, ahvatlevad ja keerutavad, samas jälle kindlameelsed ja julged.