Sisukord

Käekotid “Metsik” Wanakuramus

“Metsikuid” käekotte iseloomustab kaunistuseks voolitud loomaga looduspildike – ja mitte tingimata romantiline idüll vaid pigem pildikesi päriselt looduses toimuvast.

Nahast käekotid
Nahast käekotid “Metsik” Wanakuramus

Need käekotid on kokku pandud kahekordse nahkpõimega. Põimitud naharibad hoiavad koti osi koos ning on ühtlasi ka kenad ääristused.

Sisukord


Pildikesi looduses toimuvast “Metsikutel” nahast käekottidel


Käekottide ülesehitusest ja mõõtudest

Koti mõõdud

Käekott on kahe taskuga. Suurem tasku on 17,5 cm kõrge ja 18 cm lai, küljelt 4,5 cm, väike tasku on ilma küljelaiuseta ning sama kõrguse ja laiusega. Mõõdud on võetud koti seestpoolt.
Kui soovid, saad tellimisel kõiki mõõte ja taskute arvu muuta.

Koti ülesehitusest

Koti pealmise klapi kinniseks on magnetlukk ning väiksem tasku selle all kinnitub eraldi pealt metallist väikese metallist nupuga. Käekoti õlarihma pikkust saab väikese metallpandla abil reguleerida ning rihm kinnitub kotile väikeste karabiinide abil.
Kui soovid, saad tellimisel teha muudatusi kinnise valikus ning õlarihma karabiinidest loobuda.


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Kui soovid, saad siit lugeda nahast käekottide valmistamise kohta, et tellimisel valikuid täpsemalt kaaluda: käekottide tegumood ja ülesehitus, kinnised, kaunistuseks voolitavad pildid ja mustrid, erinevad värvid.

Nahast käekott
Nahast käekott “Metsik jaht”


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Ehtsast nahast kotid


Väikesed nahast kotid

Pakume ka teistsugused mudelid väikeseid nahast kotte, ka meesterahvastele, millesse mahutada kõik see, mida soovitakse ulatuses hoida.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!