Käekotid “Metsik” Wanakuramus

“Metsikuid” käekotte iseloomustab kaunistuseks voolitud loomaga looduspildike – ja mitte tingimata romantiline idüll vaid pigem pildikesi päriselt looduses toimuvast.

Pildikesi looduses toimuvast “Metsikutel” nahast käekottidel

Need käekotid on kokku pandud kahekordse nahkpõimega. Põimitud naharibad hoiavad koti osi koos ning on ühtlasi ka kenad ääristused.

Käekottide mõõtudest

Käekott on kahe taskuga. Suurem tasku on 17,5 cm kõrge ja 18 cm lai, küljelt 4,5 cm, väike tasku on ilma küljelaiuseta ning sama kõrguse ja laiusega. Mõõdud on võetud koti seestpoolt. Kõiki mõõte saab muuta.

Koti ülesehitusest

Väiksem tasku kinnitub eraldi pealt metallist väikese nupuga. Käekoti õlarihm on väikese metallist pandla abil reguleeritava pikkusega. Õlarihm kinnitub kotile väikeste metallist karabiinidega.

Käekoti tellimisest

Ava järgnev tellimisvorm. Sellelt leiad eest mõned küsimused, millele esiotsa vastust ootame, et Sulle parimat lahendust pakkuda.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast käekotid Wanakuramuselt

Tänaseks on meil mitmeid erisuguseid käekotte tehtud.

Väikesed ilusad nahast kaaslased, käekotid mis mahutavad mõned pisesemed (telefoni, võtmed) ning millistele on ruumi kokkuhoiu mõttes juba rahakott sisse ehitatud – Sa ei taha temast kunagi enam loobuda, sest ta teenib Sind nii pidus kui töös.

Aaah, ja siis on meil need Wanakuramuse “Naised – veidi uhkevõitu, ahvatlevad ja keerutavad, samas jälle kindlameelsed ja julged.

Ja sellega ei ole veel nimekiri otsas – meilt leiab veel mitmesuguseid erinevaid nahast käekotte.