Skip NavigationSisukord

Käekotid “Metsik” Wanakuramus

“Metsikuid” käekotte iseloomustab kaunistuseks voolitud loomaga looduspildike – ja mitte tingimata romantiline idüll vaid pigem pildikesi päriselt looduses toimuvast.

Pildikesi looduses toimuvast “Metsikutel” nahast käekottidel

Need käekotid on kokku pandud kahekordse nahkpõimega. Põimitud naharibad hoiavad koti osi koos ning on ühtlasi ka kenad ääristused.


Käekottide mõõtudest

Käekott on kahe taskuga. Suurem tasku on 17,5 cm kõrge ja 18 cm lai, küljelt 4,5 cm, väike tasku on ilma küljelaiuseta ning sama kõrguse ja laiusega. Mõõdud on võetud koti seestpoolt. Kõiki mõõte saab muuta.

Koti ülesehitusest

Väiksem tasku kinnitub eraldi pealt metallist väikese nupuga. Käekoti õlarihm on väikese metallist pandla abil reguleeritava pikkusega. Õlarihm kinnitub kotile väikeste metallist karabiinidega.


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Nahast käekotid
Nahast käekotid “Metsik” Wanakuramus


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!