Käekotid Wanakuramuse “Naised”

Naised on vormikad ja kurvikad – nõnda on ka need käekotid.

Mõnes mõttes on naised ühesugused – kõigil on tissid ja tutt. Teisest küljest on aga naised kõik erinevad – olenemata sootunnustest on vorm erinev ja tegelikult peaks olema ka sisemus isesugune.

Nahast käekotid naistele

Siin on need Wanakuramuse “Naised” – veidi uhkevõitu aga ahvatlevad, keerutavad, samas jälle kindlameelsed ja julged. Kes Sina oled?


Käekottide mõõtudest

Üldjoontes on nad sarnased – käekotid on üsna sama mõõtu ja samasuguse kinnitusmehhanismiga. Küll aga on neis ka erinevusi. Nahast kotid kannavad erinevat nahale voolitud mustrit kui erinevad isiksused ja iga käekott on teistsuguse sisuga. Täpsemalt on iga koti kohta kirjas pildi all, kui suurema vaate avad.

Koti ülesehitusest

Sellise käekoti pealmine klapp kinnitub läbi aasa pistetava rihmaga. Selline kinnitus ei saa kuidagi kogemata lahti minna – imeliselt lihtne aga nii kindel lahendus. Koti õlarihma pikkus on metallist pandla abil reguleeritav.

Käekoti tellimisest

Ava järgnev tellimisvorm. Sellelt leiad eest mõned küsimused, millele esiotsa vastust ootame, et Sulle parimat lahendust pakkuda.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast käekotid Wanakuramuselt

Tänaseks on meil mitmeid erisuguseid käekotte tehtud. Kellele loomad ja loodus lähedased, leiavad kindlasti nahkpõime ja loodupiltidega “Metsikud” käekotid enda hingele sobivad.

Väikesed ilusad nahast kaaslased, käekotid mis mahutavad mõned pisesemed (telefoni, võtmed) ning millistele on ruumi kokkuhoiu mõttes juba rahakott sisse ehitatud – Sa ei taha temast kunagi enam loobuda, sest ta teenib Sind nii pidus kui töös.

Ja sellega ei ole veel nimekiri otsas – meilt leiab veel mitmesuguseid erinevaid nahast käekotte.