Skip NavigationSisukord

Käekotid Wanakuramuse “Naised”

Naised on vormikad ja kurvikad – nõnda on ka need käekotid.

Mõnes mõttes on naised ühesugused – kõigil on tissid ja tutt. Teisest küljest on aga naised kõik erinevad – olenemata sootunnustest on vorm erinev ja tegelikult peaks olema ka sisemus isesugune.

Nahast käekotid naistele

Siin on need Wanakuramuse “Naised” – veidi uhkevõitu aga ahvatlevad, keerutavad, samas jälle kindlameelsed ja julged. Kes Sina oled?Käekottide mõõtudest

Üldjoontes on nad sarnased – käekotid on üsna sama mõõtu ja samasuguse kinnitusmehhanismiga. Küll aga on neis ka erinevusi. Nahast kotid kannavad erinevat nahale voolitud mustrit kui erinevad isiksused ja iga käekott on teistsuguse sisuga. Täpsemalt on iga koti kohta kirjas pildi all, kui suurema vaate avad.

Koti ülesehitusest

Sellise käekoti pealmine klapp kinnitub läbi aasa pistetava rihmaga. Selline kinnitus ei saa kuidagi kogemata lahti minna – imeliselt lihtne aga nii kindel lahendus. Koti õlarihma pikkus on metallist pandla abil reguleeritav.


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Pruun nahast käekott
Pruun nahast käekott “Silmarõõm”


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!