Sisukord

Käekotid Wanakuramuse “Naised”

Naised on vormikad ja kurvikad – nõnda on ka need nahast käekotid.

Pruun nahast käekott
Pruun nahast käekott “Silmarõõm”


Nahast käekotid naistele


Käekottide mõõtudest

Üldjoontes on nad sarnased – käekotid on üsna sama mõõtu ja samasuguse kinnitusmehhanismiga. Küll aga on neis ka erinevusi. Nahast kotid kannavad erinevat nahale voolitud mustrit kui erinevad isiksused ikka ja iga käekott on teistsuguse sisuga. Täpsemalt on iga koti kohta kirjas pildi all, kui suurema vaate avad.

Koti ülesehitusest

Sellise käekoti pealmine klapp kinnitub läbi aasa pistetava rihmaga; vahel nimetatakse sellist ka viikingi stiilis kinniseks. Selline kinnitus ei saa kuidagi kogemata lahti minna – imeliselt lihtne aga nii kindel lahendus.


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Kui soovid, saad siit lugeda nahast käekottide valmistamise kohta, et tellimisel valikuid täpsemalt kaaluda: käekottide tegumood ja ülesehitus, kinnised, kaunistuseks voolitavad pildid ja mustrid, erinevad värvid.

Käekott
Nahast käekott “Ahvatleja”, vaade koti sisuosale


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Ehtsast nahast kotid


Väikesed nahast kotid

Pakume ka teistsugused mudelid väikeseid nahast kotte, ka meesterahvastele, millesse mahutada kõik see, mida soovitakse ulatuses hoida.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!