Sisukord

Väike nahast käekott

Käsitsi valmistatud nahast käekotid, mis on väljast väikesed aga seest suured – tõeline maagia!

Väike lilla käekott. Taimparknahk.
Väike lilla käekott

Nahast käekott mahutab oma mitmetesse erimõõdus ja erisugustesse taskutesse kõik Sinu esemed, mida soovid käepärast ja läheduses hoida.

Sisukord


Käsitsi valmistatud nahast käekotidValikuvõimalustest käekoti tellimisel

Ilmselt märkasid piltidelt, et mõned nendest nahast käekottidest on ühtlasi ka rahakotid. Sellise väikese käekoti valmistamisel saab sellele sisse ehitada erinevas mõõdus taskukesi erinevaks otstarbeks – nõnda võib käekotis sees olla ka näiteks kokku lepitud hulk kaarditaskuid ning eraldi suletavad taskud rahatähtedele ja müntidele, dokumentidele. See ei ole muidugi kohustuslik ning on mõeldud selleks, et eraldi rahakotti kaasas kandma ei peaks – et oleks kompaktsem ja kergem.

Käekottide sees on ka suuremad sahtlid, mis võivad mahutada näiteks telefoni, võtmed, salvrätipaki, huulepulga jmt. Kui kirjutad meile täpsemalt, mida kotti mahutada soovid, siis saame ka paremini koti taskuid ja mõõte Sinu jaoks kohandada.

Käekotil on ka õlarihm, mille pikkust saab pisikese pandla abil sättida. Sa võid meile ka õlarihma soovitava pikkuse nimetada.
Kui kinnitame rihma kotile pisikeste karabiinidega, saad käekotti kasutada ka ilma rihmata – sõna otseses mõttes käekotina.

Käsitsi voolitud pildid ja mustrid

Käekoti kaunistamiseks pakume nahale käsitsi voolitud pilte ja mustreid. Pildi või mustri võid mudiugi ise välja valida ning see võib olla pea ükskõik missugune. Pildi valiku võid usaldada ka muidugi Wanakuramusele aga võid ka lihtsalt nimetada, mida soovid mustrist leida (mõnda looma, lindu, rahvusmustrit vm).

Käekottide mõõtudest

Tellimisel lepime kokku kõikides mõõtudes, et kõik, mida soovid kotti mahutada sinna kenasti ka sobiks ning nõnda on ka piltidel nähtavad kotid saanud vastavalt tellijate soovidele teine kord veidi erineva mõõduga. Aga et mingit ettekujutust anda, siis laias laastus on sellise käekoti mõõdud seestpoolt mõõtes umbes 16-18 cm lai ning 10-12cm kõrge. Käekoti mõõdud võivad muidugi muutuda ka sellest sõltuvalt, mida soovid sinna mahutada ning me lepime tellimisel kõikides sellistes asjaoludes täpselt kokku.


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Kui soovid, saad siit lugeda nahast käekottide valmistamise kohta, et tellimisel valikuid täpsemalt kaaluda: käekottide tegumood ja ülesehitus, kinnised, kaunistuseks voolitavad pildid ja mustrid, erinevad värvid.

Nahast väike punane käekott, seestpoolt. Taimpargitud nahk.
Nahast punane väike käekott, seestpoolt


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Ehtsast nahast kotid


Väikesed nahast kotid

Pakume ka teistsugused mudelid väikeseid nahast kotte, ka meesterahvastele, millesse mahutada kõik see, mida soovitakse ulatuses hoida.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!