Skip NavigationSisukord

Väike nahast käekott

Selline käekott peidab endas tegelikult kahte iseseisvat kotti. Aga nad on nii osavalt kokku kasvatatud, et esmapilgul seda võib olla ei märkagi.

Käekott sisse ehitatud rahakotiga, kus on ruumi veel mõnelegi pisiesemele

Käekott- rahakott on inspireeritud klassikalisest suuremamõõdulisest naiste rahakotist. Selle tavapäraseid mõõtmeid on veidi suurendatud nii, et sinna taskusse võiks soovi korral ka telefoni mahutada. Nagu rahakotil ikka tänapäeval, on selle sees kaarditaskud ja ühe laiadest sahtlitest võib ära kasutada paberraha jaoks. Ka müntidele on sellises kotis oma paik.Käekoti ülesehitusest

Erinevalt aga tavalisest rahakotist, on sellel käekotil ka väikeste karabiinidega kinnitatav õlarihm. Õlarihma saab koti küljest lahti ühendada ning sedasi saab käekott- rahakotist rahakott. Sedasi võib seda kasutada väga kerge, mugava ja kompaktse käekotina või suuremas kotis kaasas kanda kui tavalist rahakotti.
Õlarihm on väikese pandla abil reguleeritava pikkusega.

Käekottide mõõtudest

Piltidel olevate käekottide mõõdud seestpoolt on umbes 15,5 cm lai ning 9,5cm kõrge. Laius sai paika pandud kaarditaskute paigutuse järgi ning kõiki mõõte saab soovi korral muuta.


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Väike lilla käekott. Taimparknahk, käsitsi tehtud.
Väike lilla käekott


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!