Sisukord

Väike nahast käekott

Selline käekott peidab endas tegelikult kahte iseseisvat kotti. Aga nad on nii osavalt kokku kasvatatud, et esmapilgul seda võib olla ei märkagi.

Väike lilla käekott. Taimparknahk.
Väike lilla käekott

See väike nahast käekott mahutab oma taskutesse nii mobiiltelefoni, võtmed kui ka raha-asjad ning viimastele (sularaha, kaardid) on koti sees justkui rahakott juba olemas.

Sisukord


Käekott sisse ehitatud rahakotiga, kus on ruumi veel mõnelegi pisiesemeleKäekoti ülesehitusest

Väikesele käekotile on sisse õmmeldud kaarditaskud, münditasku ja eraldi paik paberrahale. Sinna kõrvale mahutad muidugi mõnusasti ka vajadusel visiitkaardid või mõned tsekid. Muidugi mahutab see ka mobiiltelefoni ja võtmed oma suurematesse taskutesse. Tellimisel saab muidugi kõiki neid muuta vastavalt vajadusele ning samuti ei ole sisse ehitatud rahakott ka kohustuslik.

Väike käekott on kasutatav nii koos õlarihmaga kui ka ilma.

Käekottide mõõtudest

Tellimisel lepime kokku kõikides mõõtudes, et kõik, mida soovid kotti mahutada sinna kenasti ka sobiks ning nõnda on ka piltidel nähtavad kotid saanud vastavalt tellijate soovidele teine kord veidi erineva mõõduga. Aga et mingit ettekujutust anda, siis laias laastus on sellise käekoti mõõdud seestpoolt mõõtes umbes 16-17 cm lai ning 10cm kõrge.


Telli nahast käekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile millist käekotti sooviksid. Millise kujuga see olla võiks, millises mõõdus ning kui palju sooviksid talle sisse eraldi panipaiku, et kaasaskantav mugavasti paigutada?
  • Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Valmib käekott, mis teenib Sind eluea.

Kui soovid, saad siit lugeda nahast käekottide valmistamise kohta, et tellimisel valikuid täpsemalt kaaluda: käekottide tegumood ja ülesehitus, kinnised, kaunistuseks voolitavad pildid ja mustrid, erinevad värvid.

Nahast väike punane käekott, seestpoolt. Taimpargitud nahk.
Nahast punane väike käekott, seestpoolt


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Ehtsast nahast kotid


Väikesed nahast kotid

Pakume ka teistsugused mudelid väikeseid nahast kotte, ka meesterahvastele, millesse mahutada kõik see, mida soovitakse ulatuses hoida.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!