Väike nahast käekott

Selline käekott peidab endas tegelikult kahte iseseisvat kotti. Aga nad on nii osavalt kokku kasvatatud, et esmapilgul seda võib olla ei märkagi.

Käekott sisse ehitatud rahakotiga, kus on ruumi veel mõnelegi pisiesemele

Käekott- rahakott on inspireeritud klassikalisest suuremamõõdulisest naiste rahakotist. Selle tavapäraseid mõõtmeid on veidi suurendatud nii, et sinna taskusse võiks soovi korral ka telefoni mahutada. Nagu rahakotil ikka tänapäeval, on selle sees kaarditaskud ja ühe laiadest sahtlitest võib ära kasutada paberraha jaoks. Ka müntidele on sellises kotis oma paik.


Käekoti ülesehitusest

Erinevalt aga tavalisest rahakotist, on sellel käekotil ka väikeste karabiinidega kinnitatav õlarihm. Õlarihma saab koti küljest lahti ühendada ning sedasi saab käekott- rahakotist rahakott. Sedasi võib seda kasutada väga kerge, mugava ja kompaktse käekotina või suuremas kotis kaasas kanda kui tavalist rahakotti.
Õlarihm on väikese pandla abil reguleeritava pikkusega.

Käekottide mõõtudest

Piltidel olevate käekottide mõõdud seestpoolt on umbes 15,5 cm lai ning 9,5cm kõrge. Laius sai paika pandud kaarditaskute paigutuse järgi ning kõiki mõõte saab soovi korral muuta.

Käekoti tellimisest

Ava järgnev tellimisvorm. Sellelt leiad eest mõned küsimused, millele esiotsa vastust ootame, et Sulle parimat lahendust pakkuda.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast käekotid Wanakuramuselt

Tänaseks on meil mitmeid erisuguseid käekotte tehtud.
Kellele loomad ja loodus lähedased, leiavad kindlasti nahkpõime ja loodupiltidega “Metsikud” käekotid enda hingele sobivad.

Veidi uhkevõitu, ahvatlevaid ja keerutavaid, samas jälle kindlameelseid ja julgeid jooni leiab “Wanakuramuse Naiste” hulgast.

Ja sellega ei ole veel nimekiri otsas – meilt leiab veel mitmesuguseid erinevaid nahast käekotte.