Kaelakotid

Kaelas kantav kerge nahast kott.

Nahast kaelakotid

Kerged õhemast nahast kotid, mis sobivad mõndade pisiesemete kaasas kandmiseks. Kotti mahub mõnusasti nii telefon, võtmed, rahanatuke ja dokumendid. Sobib hästi reisil Sulle abiliseks või kiiretel aegadel, kus pisividinad tarvis käest panna kuid mitte liialt kaugele!


Kaelakottide valmistamisest

Koti meisterdame kokku lepitud mõõdu järgi ning hea on, kui mõtled valmis, mida sinna täpsemalt mahutada soovid. Nõnda on võimalik kotile teha parasjagu taskuid, et iga ese endale paiga saab.

Koti rihma saab teha nii kokkuleppe järgi pikkuses, kui ka pisikese pandla abil reguleeritava pikkusega. Ühtlasi saab rihmale ühendada pisikesed karabiinid, et seda vajadusel eemaldada – näiteks kui Sinu kerge väike kott saab olema ühtlasi vöökotina kasutatav. Eelneva selgituseks vaata albumist pilti, mis tehtud viljapõllul. Seal kaelakotina nähtavat kotti on ühtlasi võimalik kasutada vööle riputatult. Lähemalt sellest vöökomplektist.

Kotisuu sulgemiseks pakume metallnuppe, lukke, trukke, kotimagneteid, pandlaid. Saab teha ka viikingi stiilis rhma ja aasaga kinnise.

Kaunistuseks pakume nahale voolitud pilte, kirju, märke ja sümboleid – see võib olla pea ükskõik missugune Sulle meeldib. Värvivalikus on mitmeid toone ning need kõik on väga ilusad värvid! Soovi korral on võimalik pilt maalida ka mitme värviga.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Sarnasel otstarbel kui need kaelakotid, toimivad ka vöökotid, mis hõlbustavad käed vabad hoida kuid samas tarvilised esemed läheduses.

Naistele valmistame väga ilusaid väikeseid käekotte, mis on sarnase mahutavusega. Neisse saab pista nii telefoni kui võtmed ning neil on väga tore lisafunktsioon – rahakott on neisse juba sisse ehitatud! Sarnase mehisema lahenduse saaks ehitada väikestest õlakottidest.