Nahast kaelakotid

Kaelas kantav kerge nahast kott.

Kerged nahast kotid, mis sobivad mõndade pisiesemete kaasas kandmiseks. Kotti mahub mõnusasti nii telefon, võtmed, sularaha ja dokumendid. Sobib hästi reisil või tegusatel päevadel Sulle abiliseks .

Nahast kaelakott

Väikese nahast kaelakoti valmistame Sulle sobiva mõõdu järgi. Kaelakott nendel fotodel on nö viikingi stiilis kinnitusaasa ja rihmaga aga sarnasele kaelakotile pakume ka pistlukku, pannalt, magnetkinnist või metallist nuppu.

Sellisele nahast kotile on võimalik mõni tasku veel juurde lisada, et pakkuda paremat esemete organiseerimise võimalust.

Sarnane nahast kaelakott võib saada nahkpõimega nagu pildil aga muidugi pakume sarnase jaoks ka tugeva vahatatud niidiga õmbluseid.

Lukkudega nahast kaelakott

Õhem ja kergem nahast kaelakott lukkudega suletavate taskutega. Sellised kaelakotid on valmistatud õhemast nahast – seega on need pehmemad ja vajadusel võib sellise häasti ka näiteks riiete alla peita.

Mõlemal kaelakotid fotodel on kaks lukkudega taskut, kuid sarnase koti võib teha ka kolme või nelja taskuga.


Kaelakottide valmistamisest

Mõõdud kaelakottide valmistamisel

Koti meisterdame kokku lepitud mõõdu järgi ning hea on, kui mõtled valmis, mida sinna täpsemalt mahutada soovid. Selle järgi saame kokku arvestada mitut taskut vaja on ning millised saava olema koti üldmõõdud. Me lõikame kõik nahast osised välja käsitsi ning sedasi ei ole meil ühegi eseme valmistamiseks mingisuguseid piiranguid ei kuju ega mõõdu osas.

Kaelakoti rihma saab teha väikese metallpandla abil reguleeritava pikkusega aga võime kokku leppida ka kindla rihma pikkuse (siis on rihm ühes tükis).

Värvid ja nahale voolitud pildid

Kaunistuseks pakume nahale käsitsi voolitud pilte, mustreid, märgikesi ja/või initsiaale. Pilt võib olla pea ükskõik missugune Sulle meeldib. Kui Sul aga parasjagu ühtegi kindlat meelel pole, siis võid otsustamise jätta ka Wanakuramusele ning nimetada vaid mõne elemendi juhtnööriks, mida mustrist/pildilt kindlasti leida sooviksid.

Meil on mitmeid ilusaid värve, kindlasti leidub Sullegi meelepärane! Kõik nahast kotid saavad lisaks alati õlitatud töö käigus ning pärast värvimist kaetud ka spetsiaalse ilmastikukindlust lisava määrdega, kõige lõpuks ka vahatatud.

Veel võimalusi kaelakottide jaoks

Siinkohal on paslik nimetada, et oleme valmistanud ka sellise matka- või reisikomplekti, millisesse kuulub vöö ja väike kott. Ning see väike kott nimelt on kantav nii sellel vööl aga ka kaelakotina! Kui soovid, võid lähemalt uurida selle uhke ja suurepärase nahast matkavöö komplekti kohta – vahest saad inspiratsiooni juurde oma järgmise kaelakoti jaoks!


Telli nahast kerge kott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millised peaks olema Sinu uue kaelakoti mõõdud?
  • Kas soovid taskute kinnituseks lukke või mõnda muud varianti?
  • Kas soovid rihmale ka pannalt, et selle pikkust veidi muuta saaksid?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime kaelakotile ka mõne pildi või mustri?
Nahast pruun kaelakott nahkpõimega
Nahast pruun kaelakott “Puu”. Koti osi hoiab koos nahkpõime.
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Valmistame taimparknahast kotte ja portfelle igasuguses mõõdus, kujus, erineva pildi ja värvitooniga.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest – oleme meisterdanud nahast kotte nii meestele kui naistele, nii väiksemaid kui suuremaid ning mõned nende hulgas ka erilisemateks otstarveteks. Vaata linkidelt ka teisi meie tehtud nahast kotte:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!