Sisukord

Kaelakotid

Kaelas kantav kerge nahast kott.

Kerged nahast kotid, mis sobivad mõndade pisiesemete kaasas kandmiseks. Kotti mahub mõnusasti nii telefon, võtmed, rahanatuke ja dokumendid. Sobib hästi reisil Sulle abiliseks või kiiretel aegadel, kus pisividinad tarvis käest panna kuid mitte liialt kaugele!Kaelakottide valmistamisest

Koti meisterdame kokku lepitud mõõdu järgi ning hea on, kui mõtled valmis, mida sinna täpsemalt mahutada soovid. Nõnda on võimalik kotile teha parasjagu taskuid, et iga ese endale paiga saab.

Koti rihma saab teha nii kokkuleppe järgi pikkuses, kui ka pisikese pandla abil reguleeritava pikkusega. Ühtlasi saab rihmale ühendada pisikesed karabiinid, et seda vajadusel eemaldada – näiteks kui Sinu kerge väike kott saab olema ühtlasi vöökotina kasutatav. Eelneva selgituseks vaata albumist pilti, mis tehtud viljapõllul. Seal kaelakotina nähtavat kotti on ühtlasi võimalik kasutada vööle riputatult. Lähemalt sellest vöökomplektist.

Kotisuu sulgemiseks pakume metallnuppe, lukke, trukke, kotimagneteid, pandlaid. Saab teha ka viikingi stiilis rhma ja aasaga kinnise.

Kaunistuseks pakume nahale voolitud pilte, kirju, märke ja sümboleid – see võib olla pea ükskõik missugune Sulle meeldib. Värvivalikus on mitmeid toone ning need kõik on väga ilusad värvid! Soovi korral on võimalik pilt maalida ka mitme värviga.


Telli nahast kerge kott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millist kerget kotti täpsemalt soovid? Mida see mahutama peab ning millised kinnised Sulle meeldiks?
  • Kas selline kaelakott peaks olema kasutatav ka näiteks vöökotina?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime kotile ka mõne pildi või mustri? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Nahast väike kott
Nahast väike kott “Puu”


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Nahast kotid ja portfellid

Nahast kotid ja portfellid WanakuramuseltOtsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!