Sisukord

Kandekotid

Nahast mahukas kandekott on mõnus kaaslane, mis ei ole sugugi pretensioonikas. Kott sobib nii trennisaali suundudes pesemisvahendite ja vahetusriiete mahutamiseks, kott on mugav osturetkel ning selline kott ei kahanda Sinu soliidsust, kui kaasad selle abivahendina ametlikumat laadi asjaajamistesse.

Nahast kandekott

Piltidel on kandekott, mille kõik osad on kokku ühendatud nahkpõimega ning sangade tugevduseks on lisatud ka needid. See ei ole piirang – koti võib valmistada ka õmblustega. Samuti ei ole mingisugust piirangut koti kujul. Piltidel olev kandekott on tehtud nii, et kui küljed kokku voltida, siis on kotil trapetsi kuju aga lõpptulemus oleneb sellest, kuidas kokku lepime. Seega kott võib saada ka nii, et külgi kokku voltides on tal ruudu või ristküliku kuju. Ja muidugi saab lisada kotile soovi kohaselt nahast tehtud taskuid nii sisse kui väljapoole.Kandekoti valmistamisest

Kott saab üleni täisnahast. Koti osade ühendamiseks saab kasutada nii õmbluseid kui nahkpõimet – mõlemad on ühtmoodi tugevad.

Olenevalt otstarbest saab koti sangad panna põhja alt läbi, mis muudab koti kandevõime veelgi suuremaks.

Kandekoti külgedele (kokku, sissepoole volditav osa piltidel) on võimalik kinnitada trukid. Kui kotis parasjagu vähema asju on, saab nende abil koti küljed paigale kinnitada ning kott püsib rohkem kinnisena.

Kotile pakume kaunistuseks nahale voolitud pilte, kirju, mustreid, nimetähti. Saab ka pressida kirjutisi. Värvivalikus on palju ilusaid toone – kindlasti leiad endale meeldiva!


Telli nahast kandekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kui suur kandekott saama peaks ning kui palju väiksemaid taskuid selle sees olla võiks?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas soovid kotti nahkpõimega või õmblustega?
  • Kas voolime kotile ka mõne pildi või mustri? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Nahast käsitsi valmistatud kandekott, pilt koti seest. Koti sees on väiksem tasku ning aasad trukkidega, et tellija saaks sinna kangast lisakoti sisse kinnitada.
Nahast kandekott, pilt koti seest.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Nahast kotid ja portfellid

Nahast kotid ja portfellid WanakuramuseltOtsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!