Nahast kandekotid

Nahast mahukas kandekott on mõnus kaaslane, mis ei ole sugugi pretensioonikas.

Kott sobib nii trennisaali suundudes pesemisvahendite ja vahetusriiete mahutamiseks, kott on mugav osturetkel ning selline kott ei kahanda Sinu soliidsust, kui kaasad selle abivahendina ametlikumat laadi asjaajamistesse.Kandekoti valmistamisest

Mõõdud kandekottide valmistamisel

Kandekoti valmistame otsast lõpuni käsitsi ehtsast taimpargitd nahast. Et me lõikame kõik koti jaoks tarvilikud tükid nahast välja käsitsi, siis ei ole meil mingeid piiranguid koti kuju või mõõdu osas. Seega kott saab just nii suur või väike, kui Sa sedda soovid.

Nahkpõime või õmblused kandekotile?

Koti osad võib ühendada kas nahkpõimega (nagu kott piltidel) või teha seda tugeva vahatatud niidiga õmblustega. Mõlemad ob vastupidavad variandid aga pakuvad erinevat stiili väljanägemist lõpuks.

Kandekoti sangadest

Piltidel on näha, et sangad on lisaks põimele kandekoti külge ka needitud. See lisab neile vastupidavust. Olenevalt otstarbest saab koti sangad panna põhja alt läbi, mis muudab koti kandevõime veelgi suuremaks.

Veel võimalusi kandekoti planeerimisel

Kandekoti külgedele (kokku, sissepoole volditav osa piltidel) on võimalik kinnitada trukid. Kui kotis parasjagu vähema asju on, saab nende abil koti küljed paigale kinnitada ning kott püsib rohkem kinnisena.

Koti sisse saame pakkuda veel väiksemaid lisataskuid või eraldisi. Need kõik võib teha eemaldatavad, et saaksid olenevalt esemete suurusest ja hulgast kotti parasjagu ringi kohandada. Sarnane võimalus on piltidel nähtaval kandekotil (koti sisuosas paistavad trukkidega väikesed aasad, kuhu saab kinnitada teise väiksema koti).

Kaunistuseks pildid ja mustrid, värvid

Kandekotile pakume kaunistuseks käsitsi nahale voolitud pilte, mustreid, nimetähti. Pilt võib olla ükskõik milline Sulle meeldib. Kui Sul ühtegi parasjagu meelel pole ,siis võid nimetada mõne juhtnööri, et mida mustrist kindlasti leida soovid ning Wanakuramus teeb kotile kena pidi.

Värvivalikus on palju ilusaid toone – kindlasti leiad endale meeldiva! Kott saab ka õlitatud, kaetud veidi niiskuskindlust lisava määrdega ja vahatatud.


Telli nahast kandekott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kandekott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kui suur kandekott saama peaks ning kui palju väiksemaid taskuid selle sees olla võiks?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas soovid kotti nahkpõimega või õmblustega?
  • Kas voolime kotile ka mõne pildi või mustri? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Nahast kandekott nahkpõimega. Kaunistuseks nahale voolitud Kullamaa vöökiri.
Nahast kandekott nahkpõimega. Koti välimisel taskul on nahale vooliotud Kullamaa vöökirja muster.
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Valmistame taimparknahast kotte ja portfelle igasuguses mõõdus, kujus, erineva pildi ja värvitooniga.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest – oleme meisterdanud nahast kotte nii meestele kui naistele, nii väiksemaid kui suuremaid ning mõned nende hulgas ka erilisemateks otstarveteks. Vaata linkidelt ka teisi meie tehtud nahast kotte:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!