Kandekotid

Nahast mahukas kandekott on mõnus kaaslane, mis ei ole sugugi pretensioonikas. Kott sobib nii trennisaali suundudes pesemisvahendite ja vahetusriiete mahutamiseks, kott on mugav osturetkel ning selline kott ei kahanda Sinu soliidsust, kui kaasad selle abivahendina ametlikumat laadi asjaajamistesse.

Nahast kandekott

Piltidel on kandekott, mille kõik osad on kokku ühendatud nahkpõimega ning sangade tugevduseks on lisatud ka needid. See ei ole piirang – koti võib valmistada ka õmblustega. Samuti ei ole mingisugust piirangut koti kujul. Piltidel olev kandekott on tehtud nii, et kui küljed kokku voltida, siis on kotil trapetsi kuju aga lõpptulemus oleneb sellest, kuidas kokku lepime. Seega kott võib saada ka nii, et külgi kokku voltides on tal ruudu või ristküliku kuju. Ja muidugi saab lisada kotile soovi kohaselt nahast tehtud taskuid nii sisse kui väljapoole.


Kandekoti valmistamisest

Kott saab üleni täisnahast. Koti osade ühendamiseks saab kasutada nii õmbluseid kui nahkpõimet – mõlemad on ühtmoodi tugevad.

Olenevalt otstarbest saab koti sangad panna põhja alt läbi, mis muudab koti kandevõime veelgi suuremaks.

Kandekoti külgedele (kokku, sissepoole volditav osa piltidel) on võimalik kinnitada trukid. Kui kotis parasjagu vähema asju on, saab nende abil koti küljed paigale kinnitada ning kott püsib rohkem kinnisena.

Kotile pakume kaunistuseks nahale voolitud pilte, kirju, mustreid, nimetähti. Saab ka pressida kirjutisi. Värvivalikus on palju ilusaid toone – kindlasti leiad endale meeldiva!

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Kui aga otsid väga soliidset nahast kotti, siis meie valmistatud portfellid ja õlakotid ei jää ei mahutavuse ega kandevõime poolest ka sellele kandekotile alla.