Nahast kott nugadele

Nahast nugadekotiga võtad kõik oma noad ja muudki tööriistad mugavalt –
ükskõik kuhu aga minek on – kaasa.

Piltidel olevad noakotid on veidi erineva mõõdu ja mahutavusega. Noakoti sisse teeme kokku lepitud mõõdus ja arvu taskuid nugadele kui ka muudele esemetele. Nugade terad kaetakse kotti kokku pannes nahast klapiga ning koti ühes servas on lukuga lisatasku muude esemete tarvis.

Nahast kokanugade kott

Kott keeratakse rulli, kinnitatakse pealt kahe rihmaga ning seda saab kaasas kanda ka sangast või õlarihma abil õlakotina.


Nahast noakoti valmistamisest

Mõõdud

Mõõtude osas ei ole meil mingisuguseid piiranguid – koti saad tellida täpselt nii suure, kui palju nuge mahutada soovid ning kui pikad noad on.

Lisataskud koti sees

Kui soovid nugade kõrvale muid töövahendeid mahutada, siis saame nugadele mõeldud taskute kõrvale ka muid taskuid teha. Koti ülesehitusel ei ole samuti kui mõõtudelgi mingisugust piirangut.

Pildid ja mustrid

Nahale voolime Sinu soovil koti kaunistamiseks mõne pildi või mustri. Pildil oleva koti jaoks otsustas tellija nime kasuks.


Sarnane nahast kott mõnele muule tööriistale või tööriistakomplektile?

Jah, ikka!

Kirjuta meile kiri, kirjelda oma soove ning teeme sarnase nahast koti ka mõnele muule tööriistakomplektile!


Noakoti tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott nugadele.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millise mõõduga ja kui palju nuge soovid kotti mahutada? Oluline on pikima noa (või muu tööriista) pikkus, mis kotti mahutuma peab. Nugadele mõeldud taskud koti sees võivad samuti saada erineva laiusega, et mõned väiksemad noad ehk paremini paigas istuks. Selleks peab meil teada olema ka nugade käepidemete laiuse kohta.
  • Kas soovid mõnda lisataskut (lukuga näiteks) noataskute kõrvale?
  • Kas teeme noakotile ka sanga ja õlarihma?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime kotile ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Nahast noakott keeratakse rulli ja kinnitatakse pealt kahe rihmaga ning kotil on ka sang ja õlarihm mugavaks kaasas kandmiseks.
Nahast noakott
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Valmistame taimparknahast kotte ja portfelle igasuguses mõõdus, kujus, erineva pildi ja värvitooniga.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest – oleme meisterdanud nahast kotte nii meestele kui naistele, nii väiksemaid kui suuremaid ning mõned nende hulgas ka erilisemateks otstarveteks. Vaata linkidelt ka teisi meie tehtud nahast kotte:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!