Õlakotid

Valmistame nahast õlakotte nii meestele kui naistele. Kõik meie meisterdatud kotid on alati korralikult viimistletud – nõnda ei pea Sa pelgama, et niiske või märja ilmaga vesi kotti poeb või kõrvetav päike naha hoobilt kuivatab.

Õlakotte on meil tehtud väga erineva mahutavusega ning muidugi ei ole allolev väljapanek mingisugune piirang. Igat kotti saab kohandada Sulle parajaks ning alati on võimalik ka täiesti teistmoodi ülesehitusega õlakott meisterdada. Kotile saab kaunistuseks tellida nahale voolitud mustreid ja pilte, on soovitud ka väikeseid kirju, pühendusi.

Õlakotte valmistame nii meestele kui naistele

Valikuvõimalused nahast koti tellimisel

Kõik õlakotid valmistame taimpargitud täisnahast otsast lõpuni käsitsi. Lisaks ilmsetele eelistele võimaldab selline tegutsemisviis meil alati vastu tulla pisemaski kui detailis. Siin on mõned näited sellest, mille üle Sul endal kotti tellides võimalik otsustada on:

  • Koti mõõdud.
  • Taskute suurus ja arv.
  • Kinnis (näiteks magnetlukk, pannal, pistlukk).
  • Õlarihma pikkus / reguleerimise võimalus pandlaga / kinnitus karabiinidega või ilma.
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kaunistuseks nahale käsitsi voolitud Sinu valitud muster või pilt.
  • Koti värv.

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saadki endale sellise nahast koti, mis vastab Sinu vajadustele ning teenib eluaja.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teisi nahast kotte Wanakuramuselt

Nahast kotte on meil nii suuremaid kui väiksemaid, mis omakorda jälle mahutavuse järgi jagunevad. Näiteks meie valmistatud portfellide hulgast leiad nii väga suuri ja mahukaid kui kergemaid, peamiselt ehk sülarvuti tarvis mõeldud kotte. Lisaks ka üüratult mahukas kandekott.

Meie valikus on aga ka selliseid kotte, mis on veel kergemad ja väiksemad kui väikesed nahast õlakotid. Näiteks käekotid (naisterahvastele), vöökotid (nii meestele kui naistele) ja kaelakotid (mis ei olegi alati ainult tingimata kaelakotid).

Other leather bags from Wanakuramus’

There are various sizes and models in every “category” and all these in turn contain many variations. This is because we really can offer any kind of customization and lots of customers have already taken the most of it.

So if you would like to size up in the bags department, then you might want to take a look at our leather briefcases. there are of course suitable ones for men and women and there are smaller ones (for example lighter laptop bags) and also up to very large and capacious ones. a bit different kind of bag is our tote bag but it doesn’t get shadowed by briefcases because it does carry a lot as well.

Now, if you would like to get something smaller, then you might want to see our handbags. (By the way – there are also small bags for men but you can move on to them from this same page. They’re listed under small shoulder bags here). There are also many belt pouches and neck puches (that kind of have a same purpose but they’re just worn differently).