Nahast õlakotid

Pakume väga erinevas mõõdus ja vormis täisnahast valmistatud õlakotte nii meestele kui naistele.

Nahast õlakott “Muinasjutumets”
Nahast õlakott käsitsi voolitud Muinasjutumetsa pildiga

Kõik nahast õlakotid valmivad meil käsitööna ning on alati korralikult viimistletud.

Võimalik on tellida ükskõik kui suur või väike nahast kott, mille sisuosas on just niipalju panipaiku ja taskuid, et mahutada kõik Sulle vajalikud esemed.

Kaunistuseks pakume käsitsi voolitud pilte ja mustreid ning valida on mitmete ilusate värvitoonide vahel.

Teemad sellel lehel

Nahast õlakotid meestele ja naistele


Nahast õlakoti valmistamisest

Käsitsi valmistatud taimpargitud täisnahast

Kõik meie valmistatud õlakotid on tehtud käsitsi ning ehtsast nahast. Kõik nahast tükid, mida koti valmistamiseks vaja läheb, lõikame välja käsitsi ning õmbleme kokku samuti käsitsi. Selline tegutsemine ei ole mitte ainult romantika pärast meil valitud siiski, vaid annab eelised, mida tööstuslikult tootes on raske korda saata.

Pildid ja mustrid

Õlakottide kaunistamiseks, isikupärastamiseks pakume käsitsi voolitud pilte ja mustreid, mis samuti võivad olla Sinu enda valitud või ka enda joonistatud.

Kui Sul ühtegi kindlat soovi ei ole meelel, siis võid pildi või mustri valiku ka meile jätta. Võid ka lihtsalt nimetada, et millist märgikest või muud elementi pildilt/mustrilt kindlasti leida soovid ja me teeme selle teoks. Mõned tellijad on otsustanud ka initsiaalide, logo, pühenduse või nime kasuks.

Pildid ja mustrid ei ole muidugi kohustuslikud.

Ümarakujuline nahast õlakott. Kotile on lisaks käsitsi voolitud mustrile kaunistuseks lisatud ka peale õmmeldud põimitud nahkpaelad.
Ümarakujuline nahast õlakott on kaunistatud lisaks nahale voolitud mustrile ka peale õmmeldult põimitud nahkpaeltega.

Värvid ja viimistlus

Meil on palju ilusaid värvitoone – kindlasti leiad endale meelepärase. Värvid, mida kasutame imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha ega hakka pragunema.

Nahast kotid saavad viimistletud ka vetthülgava määrdega ning vahatatud niiskuse kaitseks.

Kõikide meie tööde ääred on alati korrektselt viimistletud. Siin ei ole küsimus ainult ilus vaid väljapoole jäävatest viimistlemata äärtest on niiskusel lihtne nahka sisse pugeda.

Mõõdud ja taskute arv

Õlakoti saad tellida ükskõik millises omale sobivas mõõdus. Nagu eelpool nimetet, lõikame me kõik välja käsitsi ning seetõttu ei ole mingisuguseid piiranguid ei mõõdule, kujule ega tegumoele. Kõik pildid albumites on inspiratsiooniks ning kõike saab kohandada nii nagu vaja.

Kinnised jm metallosised

Õlakoti kinnitusteks on pakkuda metallist pandlaid, kotilukke, magnetlukke, magneteid.

Kinnituse valik muidugi peaks sõltuma koti kasutusest ja suurusest. Magnetlukk näiteks ei ole kindlasti sobiv valik suurele õlakotile, mida soovitakse ka sangast tõsta-kanda aga mõnele väiksemale kotile on see jälle igati paslik.

Õlarihmad teeme soovi korral pandlaga, et saaksid selle pikkust veidi reguleerida aga võime ka kokku leppida kindlas pikkuses. Suuremate nahast kottide taskute nurgad needime lisaks õmblusele, et lisada vastupidavust kasutusele.

Nahast õlakott kolme taskuga. Kott kinnitub metallpandlaga, üks väike tasku metallist nupuga.
Nahast õlakott kolme taskuga. Koti pealmine klapp kinnitub metallist pandlaga ning sel on ka reguleeritava pikkusega õlarihm. Üks väike tasku, mis eraldi klapi alla sulgub, käib aga kinni väikese metallist nupu abil.

Õmblused ja nahkpõime

Nahast õlakoti osised saab ühendada kas õmbluste (väga tugeva vahatatud polüesterniidga) või nahkpõimega. Kui valid niidi või nahariba jaoks eseme põhivärvile kontrastse tooni, saab jälle omamoodi huvitavaid ja isesuguseid tulemusi. Põimimise viise on ka mitmeid, need mõjuvad ühtlasi alati ka omaette dekoratsoioonina.


Nahast õlakoti tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millise mõõduga õlakott oleks Sinu jaoks sobiv arvestades, mida soovid sinna kindlasti panna?
  • Kui palju soovid koti sisse väiksemaid panipaiku ja taskuid?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused? Mõlemad on tugevad ja vastupidavad lahendused.
  • Kas teeme õlakotile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis õlakotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?
Tumepruun nahast õlakott "Pool portfelli"
Tumepruun nahast õlakott kolme taskuga.

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saadki endale sellise nahast koti, mis vastab Sinu vajadustele ning teenib eluaja.

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Valmistame taimparknahast kotte ja portfelle igasuguses mõõdus, kujus, erineva pildi ja värvitooniga.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest – oleme meisterdanud nahast kotte nii meestele kui naistele, nii väiksemaid kui suuremaid ning mõned nende hulgas ka erilisemateks otstarveteks. Vaata linkidelt ka teisi meie tehtud nahast kotte:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!