Nahast õlakotid “Pool Portfelli”

Sellised kotid mahutavad oma kõige suuremas sahtlis lahedasti ära A5 suuruses esemeid, näiteks märkmiku. Koti eesotsas on veel kaks taskut, üks kitsam ja teine laiem. Laiema tasku saab veel eraldi klapi alla sulgeda.

Mahukad õlakotid meestele ja naistele

Kotil on kolm taskut, kinnitub pealt metallist kotilukuga ning õlarihma pikkus on reguleeritav metallapndla abil. Õlarihm kinnitub kotile metallist karabiinidega.


Õlakoti mõõtudest

Piltidel olevad kotid üleval pildialbumis:
Koti kõige suurem tasku on 22cm lai ja 26cm sügav, küljelt 6cm.
Väiksemad taskud on 18cm laiad ja 18 cm sügavad, üks neist küljelt 3cm.

Tellimisel on võimalik kõiki mõõte muuta. Siin on mõned fotod just sellistest õlakottidest, mis on valmistatud ülal albumis nähtu eeskujul ning tellija soovil on koti mõõte muudetud nii, et need vastaks omaniku vajadusele. Sedasi on meil valminud näiteks ka binoklikott.

Koti ülesehitusest

Õlakotid on valmistatud taimpargitud nahast, õmblusteks on kasutatud väga tugevat vahatatud polüesterniiti, metallist osised (aasad, pistlukk, karabiinid, pannal, needid).

Tellimisel on võimalik valida niidiga õmbluste asemel ka nahkpõimet.

Mõned nendest on õlitatud viimistlusega, mõned värvitud spetsiaalse nahavärviga. Valikus on palju ilusaid toone ning tellimisel on Sul võimalik valida muu hulgas muidugi ka värvi.

Palun ava järgnevalt nupult kirjavorm. Leiad sealt mõned küsimused, millistele vastates annad meile piisavalt aimu oma soovidest, et saaksime Sulle sobivaimat pakkuda!

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast õlakotid Wanakuramuselt

Siin lehel nähtule mahutavuselt sarnaseid õlakotte on meil tehtud veelgi. Neid kotte on mitme erineva kujuga.
Väga uhked õlakotid on meie ümarakujulised nahast kotid, mis kunagi inspiratsiooni said vanadest sadulakottidest. Nendel on omamoodi uhked paelkaunistused.

Ja veel on ka mahutavuselt väiksemad õlakotid. Need on vahvad nahksed kaaslased, mis su esmavajalikku hoolikalt omale hoiavad kuni sa need endale pihku tagasi käsutad.

Kõikide nimetatute hulgast leiavad endale sobiva nii mehed kui naised!