Sisukord

Nahast õlakotid “Pool Portfelli”

Nahast õlakotid kolme taskuga. Kotid on valmistatud käsitsi taimpargitud nahast. Pildil on tumepruun ja õlitatud viimistlusega kott.
Õlakotid “Pool Portfelli”

Kolme taskuga täisnahast õlakotid.

Koti suurem tasku mahutab hästi Sinu A5 mõõdus märkmiku ning siis jääb veel ruumi ülegi millegi muu jaoks. Kaks eesmist taskut saab ära kasutada väiksemate esemete paigutamiseks ning üks neist sulgub eraldi klapi alla.

Kott käib pealt kinni metallist pistlukuga ning sel on metallpandla abil reguleeritava pikkusega õlarihm. Õlarihm kinnitub kotile metallist karabiinidega.

Sisukord


Nahast kolme taskuga õlakotidNahast õlakoti ülesehitusest, mõõtudest ja materjalidest

Õlakoti mõõtudest

Piltidel olevad kotid üleval pildialbumis:
Koti kõige suurem tasku on 22cm lai ja 26cm sügav, küljelt 6cm.
Väiksemad taskud on 18cm laiad ja 18 cm sügavad, üks neist küljelt 3cm.

Õlakott Sinu soovitud mõõtude ja pildiga

Tellimisel on võimalik kõiki mõõte muuta. Järgnevatel piltidel on just sellised õlakotid, mis on valmistatud ülal albumis nähtu eeskujul ning tellija soovil on koti mõõte muudetud nii, et need vastaks omaniku vajadusele. Üks nendest kottidest on valmistatud binoklikotiks.Koti valmistamiseks kasutatavatest materjalidest

Õlakotid valmistame taimpargitud nahast, õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud polüesterniiti. Lisaks nahale kasutasime metallist osiseid (aasad, pistlukk, karabiinid, pannal, needid).

Tellimisel on võimalik valida niidiga õmbluste asemel ka nahkpõimet.

Valikus on meil palju ilusaid värvitoone.Telli nahast õlakott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millise mõõduga kott oleks Sinu jaoks sobiv arvestades, mida soovid sinna kindlasti panna?
  • Kui palju soovid koti sisse väiksemaid panipaiku ja taskuid?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused?
  • Kas teeme õlakotile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saadki endale sellise nahast koti, mis vastab Sinu vajadustele ning teenib eluaja.

Kui soovid, saad siit lugeda nahast õlakottide valmistamise kohta, et tellimisel valikuid täpsemalt kaaluda: õlakottide tegumood ja ülesehitus, kinnised, kaunistuseks voolitavad pildid ja mustrid, erinevad värvid ja viimistlus.

Nahast õlakott mustriga.
Nahast õlakott mustriga


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Ehtsast nahast kotid


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!