Nahast erinevad õlakotid

Et meilt tellides ei pruugi kott sugugi mingi varem tehtud mudeli järgi saada, siis koguneb omajagu selliseid töid, mis on isemoodi ja teist nägu. Järgnevas albumis ei olegi nendel kottidel palju mingisuguseid ühiseid jooni, sest nende omanikudki on kõik erinevad inimesed erinevate soovidega.

Aga siiski, neil kottidel on ühist! Nagu nende omanike ühendab vähemalt fakt, et nad on inimkehas. Kõik need õlakotid on valmistatud käsitsi, üleni taimpargitud nahast. Plastmassi me ei usalda ning sedasi on kõik trukid, pandlad, needid ja haagid (karabiinid) alati metallist. Täpsemalt konkreetse koti mõõtude ja ülesehituse kohta on kirjas suure pildi all (klikka pildile, et avada suurem vaade).

Nagu piltidelt näha, on kotti võimalik valmistada igasuguse kuju ja mõõduga. Koti osad saab ühendada nii õmbluste kui nahkpõimega. Viimistluseks kasutame me kvaliteetseid nahaõlisid, vahasid ja värve. Valikus on palju ilusaid toone ning tellimisel on Sul võimalik valida muu hulgas muidugi ka värvi. Võimalik on ka õlitatud viimistlus.Telli nahast õlakott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millise mõõduga kott oleks Sinu jaoks sobiv arvestades, mida soovid sinna kindlasti panna?
  • Kui palju soovid koti sisse väiksemaid panipaiku ja taskuid?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused?
  • Kas teeme õlakotile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saadki endale sellise nahast koti, mis vastab Sinu vajadustele ning teenib eluaja.

Nahast õlakott "Muinasjutumets". Taimparknahk, metallosised, vahatatud polüesterniit. Käsitsi tehtud.
Nahast õlakott "Muinasjutumets"


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!