Nahast erinevad õlakotid

Et meilt tellides ei pruugi kott sugugi mingi varem tehtud mudeli järgi saada, siis koguneb omajagu selliseid töid, mis on isemoodi ja teist nägu. Järgnevas albumis ei olegi nendel kottidel palju mingisuguseid ühiseid jooni, sest nende omanikudki on kõik erinevad inimesed erinevate soovidega.

Nahast õlakotid

Aga siiski, neil kottidel on ühist! Nagu nende omanike ühendab vähemalt fakt, et nad on inimkehas. Kõik need õlakotid on valmistatud käsitsi, üleni taimpargitud nahast. Plastmassi me ei usalda ning sedasi on kõik trukid, pandlad, needid ja haagid (karabiinid) alati metallist. Täpsemalt konkreetse koti mõõtude ja ülesehituse kohta on kirjas suure pildi all (klikka pildile, et avada suurem vaade).


Õlakoti valmistamisest

Nagu piltidelt näha, on kotti võimalik valmistada igasuguse kuju ja mõõduga. Koti osad saab ühendada nii õmbluste kui nahkpõimega. Viimistluseks kasutame me kvaliteetseid nahaõlisid, vahasid ja värve. Valikus on palju ilusaid toone ning tellimisel on Sul võimalik valida muu hulgas muidugi ka värvi. Võimalik on ka õlitatud viimistlus.

Palun ava järgnevalt nupult kirjavorm. Leiad sealt mõned küsimused, millistele vastates annad meile piisavalt aimu oma soovidest, et saaksime Sulle sobivaimat pakkuda!

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast õlakotid Wanakuramuselt

Meil on ühed õlakotid, millistel on huvitav mõõt – need on täpselt “Pool Portfelli”.
Väga uhked õlakotid on meie ümarakujulised nahast kotid, mis kunagi inspiratsiooni said vanadest sadulakottidest. Nendel on omamoodi uhked paelkaunistused.

Ja veel on ka mahutavuselt väiksemad õlakotid. Need on vahvad nahksed kaaslased, mis su esmavajalikku hoolikalt omale hoiavad kuni sa need endale pihku tagasi käsutad.

Kõikide nimetatute hulgast leiavad endale sobiva nii mehed kui naised!